European Commission logo
Utwórz konto

News

Aktualności

Apgūsti kādu no Microsoft piedāvātajiem mācību moduļiem!

TreeImage.
Jānis Bērziņš
Community Hero (Gold Member).

Nenokavē iespēju bez maksas iegūt globālajā darba tirgū pieprasītas zināšanas un starptautiski atzītu sertifikātu!

kursi

Tikai mēneša laikā Tev ir iespēja tiešsaistē apgūt kādu no Microsoft piedāvātajiem mācību moduļiem – Biznesa datu analīze un vizualizācija, Programmu un lietotņu izstrāde, Programmēšana ar Python, Microsoft 365.

Ko mēs piedāvājam programmas “Virtuālās prakses Baltijā” dalībniekiem?

  • Bez maksas pilnveidot savas digitālās zināšanas  ikvienam interesentam no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas
  • Apgūt mācību kursu(s) attālināti ne vien tiešsaistē, bet arī ar lekciju videoierakstiem sev ērtā laikā
  • Iegūt zināšanu apliecinājuma sertifikātu pēc kursu apguves gala eksāmenu nokārtošanas
  • Piedalīties virtuālā praksē kādā no Baltijas reģiona sekmīgākajiem uzņēmumiem mēneša garumā pēc kursu apguves gala eksāmenu nokārtošanas
  • Paaugstināt individuālo konkurētspēju kursu absolventiem vietējā un starptautiskajā darba tirgū.

Programmas ietvaros interesentiem ir pieejami mācību kursi angļu un latviešu valodā par dažādām informācijas un komunikācijas tehnoloģijas tēmām. Baltijas valstu iedzīvotājiem attālinātos tiešsaistes un lekciju videoierakstu kursos tiek piedāvāts apgūt iemaņas darbā ar biznesa datu analīzi apmācību ciklā Business and Data Analysis, veidot programmas un aplikācijas datoriem un mobilajiem tālruņiem Low-code/No-code kursos, kā arī apgūt Python programmēšanas pamatus un administrēt Microsoft 365 kontu. Mācību materiāli izstrādāti angļu valodā.

Microsoft 365 administrēšana (LV)

1. augusts - 16. decembris

Microsoft 365 ir viens no populārākajiem produktivitātes mākoņpakalpojumiem, kas nodrošina inovatīvu un inteliģentu pieredzi un uzticamu platformu, lai palīdzētu cilvēkiem un uzņēmumiem paveikt vairāk. Izmantojot Microsoft 365, darbs ir netraucēts un saziņa ir vienmērīga gan iekšēji, gan ārēji. Neatkarīgi no vietas un laika varat piekļūt savai Office videi, kur faili vienmēr ir atjaunināti un pēdējie izmantotie materiāli ir tikai viena klikšķa attālumā.

Šajā modulī jūs iegūsiet zināšanas un pieredzi par Microsoft 365 produktivitāti, grupu darbu, biznesa pārvaldību, drošību un atbilstības iespējām. Jūs uzzināsiet, kā pārvaldīt savu Microsoft 365 nomnieku, kas ietver nomnieka plānošanu un konfigurāciju un nomnieka pakalpojumu pārvaldību. Jūs uzzināsiet vairāk par  Microsoft 365 produktu funkcionalitāti, tostarp Exchange Online, SharePoint Online, Microsoft Teams, Microsoft Power Platform un dažādu ierīču pārvaldības iespējām. Jūs uzzināsiet, kā plānot un ieviest Azure AD Connect, kā pārvaldīt sinhronizētās identitātes un kā ieviest paroļu pārvaldību pakalpojumā Microsoft 365, izmantojot daudzfaktoru autentifikāciju un pašapkalpošanās paroļu pārvaldību. Visbeidzot, jūs uzzināsiet, kā veikt uzņēmuma attīstības plānošanu, izmantojot Microsoft 365  modernos pārvaldības līdzekļus.

Kurss ir pieejams pašmācībai.

Reģistrēties kursam: Microsoft 365 administrēšana

 

Python programmēšana (LV)

1. augusts - 16. decembris

Kurss pieejams apguvei pašmācības ceļā.

Python ir augsta līmeņa atvērtā koda programmēšanas valoda, ko izmanto vispārējas nozīmes programmatūras projektēšanai. Pēdējos gados Python popularitāte ir palielinājusies, pateicoties tās izmantošanai datu zinātnē. Tā ir daudzpusīga programmēšanas valoda, satur daudzas datu analīzes paketes un var ievērojami palielināt produktivitāti. To izmanto daudzās nozarēs, piemēram, personāla atlasē, veselības aprūpē, finanšu pakalpojumos, mārketingā, izglītībā un daudzās citās jomās. Python ir lieliski piemērota prototipu veidošanai un ir ļoti mērogojama valoda. TIOBE nosauca Python par gada programmēšanas valodu 2020. gadā. Python ir vieglāk lasīt, rakstīt un iemācīties nekā lielāko daļu citu lielo programmēšanas valodu. Python ir arī interpretēta programmēšanas valoda, un atšķirībā no kompilētajām valodām katru koda rindu var izpildīt, tiklīdz tā ir ierakstīta un rezultāti ir redzami uzreiz. Tas ir lieliski piemērots jauniem programmētājiem, lai uzreiz iegūtu acīmredzamu sava koda izpildes rezultātu.

Šis kurss ir paredzēts studentiem, kuri vēlas iemācīties rakstīt Python kodu, atpazīt Python atbalstītos datu tipus un spētu izveidot Python kodu, kas loģiski atrisina konkrētu problēmu. Kandidāti iemācīsies rakstīt, atkļūdot, uzturēt un dokumentēt Python kodu. Šis kurss ir paredzēts jauniem un pieredzējušiem programmētājiem, kuri vēlas iemācīties rakstīt Python kodu un novērst tajā radušās kļūdas. Iepriekšēja pieredze programmēšanā nav obligāta, bet ieteicama. Teorētiskās zināšanas pastiprina praktiski laboratorijas vingrinājumi.

Reģistrēties kursam: Python programmēšana

Lietotņu un programmu izstrāde (Low-code/No-code) (LV)

1. augusts - 16. decembris

Kurss pieejams apgūšanai pašmācības ceļā.

Šajā kursā izglītojamie apgūst zināšanas par tādu lietotņu un programmu izstrādi, kas ļauj vienkāršot un automatizēt uzņēmuma ikdienas procesus daudz efektīvākai un veiksmīgākai uzņēmuma darbībai. Kursa dalībnieki iemācās pārvaldīt robotikas procesu automatizācijas rīku Power Automate un lietotņu izstrādes rīku PowerApps, kā arī apgūst prasmi strādāt ar sarunbotu izstrādes rīku Power Virtual Agents.

Reģistrēties kursam: Lietotņu un programmu izstrāde

Biznesa un datu analīze (LV)

1. augusts - 16. decembris

Kurss pieejams apgūšanai pašmācības ceļā.

Šajā kursā iespējams apgūt prasmes darbā ar datiem, piemēram, datu vizualizāciju un analīzi, mākoņdatošanas pamatus un to pielietojumu biznesa attīstībai, kā arī iemaņas darbā ar Microsoft platformu Power BI un citas pamatzināšanas, kas palīdzēs efektīvi izmantot datus ikvienā jomā. Pēc kursa apgūšanas izglītojamie pārzina datu importēšanas, datu tīrīšanas un modelēšanas darbības un prot veikt dinamisko un scenāriju analīzi, kas ir būtiski biznesa vidē.

Reģistrēties kursam: Biznesa un datu analīze

 

Negaidi! Piesakies tagad!

Vairāk lasi te.

Login (2)

Chcesz napisać artykuł?

Nie wahaj się!

Kliknij na poniższy link i dodaj nowy artykuł!

Najnowsze dyskusje

Profile picture for user mdybala.
Małgorzata Dybała

Zrównoważony rozwój i uczenie się dorosłych: co dalej z zielonymi umiejętnościami?

Dołącz do nas, aby zastanowić się nad zielonymi umiejętnościami jako sposobem radzenia sobie ze złożonymi, wzajemnie powiązanymi kwestiami, takimi jak zmiany klimatu i wyzwania środowiskowe.

Więcej
TreeImage.
Karolina MILCZAREK

Świadomość finansowa w czasach kryzysu

Dołącz do naszych ekspertów, żeby poznać świat polityki finansowej i jej społecznych skutków.

Więcej
TreeImage.
Karolina MILCZAREK

Wspieranie podstawowych umiejętności w Europejskim Roku Umiejętności

Inwestowanie w umiejętności podstawowe w ramach Europejskiego Roku Umiejętności jest nieuniknione, aby zapewnić osiągnięcie jego celów.

Więcej