European Commission logo
Kontot looma
Saab valida mitu sõna koma abil

EPALE - Euroopa täiskasvanuhariduse veebikeskkond

Discussion

OVP v Čechách - KA1

TreeImage.
Ingrid JUHASOVA

Výsledky nášho projektu v rámci programu Erasmus+ (KA1) sú prínosom pre všetkých zúčastnených. 8 čerstvých absolventov odboru diplomovaný fyzioterapeut, získalo odborné zručnosti na špičkových pracoviskách v Čechách - Reahabilitační klinika Malvazinky, Rehabilitačný ústav Kladruby. Absolventi posilnili svoje praktické zručnosti, ktoré vzhľadom na dištančnú formu štúdia boli ovplyvnené.
10 žiakov III. ročníka pokračovalo v mobilitách v Rehabilitačnom ústave Kladruby a v januári 2022 bolo umožnené absolvovať odborné vzdelávanie ešte žiačke II. ročníka.
8 žiačok -diplomovaná všeobecná sestra, III. roč., 2 žiačky odboru zdravotnícky asistent, IV. roč. absolvovali odborné mobility v nemocnici Nové Město na Moravě, ktorú sprostredkoval partnerská škola Stredná zdravotnícka škola - Žďár nad Sázavou. Žiačky získali zručnosti v oblastiach, ktoré nie sú aplikované v zdravotníckych zariadeniach na Slovensku. 
Fyzické monitorovacie stretnutia našich učiteľov zaistili kvalitu mobilít žiakov.
Žiaci získali potvrdenie od prijímajúcej organizácie - certifikát o účasti. Naša škola uznala získané hodnotenie žiakov, vydala im Europass.
Vycestovaním na odborné mobility do Českej republiky sa posilnil proces internacionalizácie školy, škola, má kvalitné zahraničné pracoviská pre zvýšenie úrovne odborného vzdelávania žiakov našej školy - Stredná zdravotnícka škola, Trnava. 
Škola sa stáva otvorená novým príležitostiam, učitelia, členovia projektového tímu majú záujem o získanie nových zručností v zahraničí.

Login (1)
Sildid

Soovid alustada arutelu?

Ära kahtle! Vajuta allolevale lingile ja alusta uue aruteluga!