European Commission logo
Skapa ett konto
Resource Details
RESURS

Sagatavota publikācija par Eiropas valstu Karjeras atbalsta balvas laureātu veikumu

Četri Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance centri ir sagatavojuši publikāciju, kurā ir apkopotas 16 iedvesmojošākie labās prakses piemēri no 2021. gada Nacionālo karjeras atbalsta balvas konkursu norises Slovākijā, Čehijā, Latvijā un Serbijā. Sagatavotā publikācija kalpo kā iedvesmas avots karjeras atbalsta jomā ieinteresētām personām viņu turpmākajā darbībā, jo tajā ir ietverti labās prakses piemēri, kas attiecas uz dažādām mērķa grupām, kā arī izmantojami gan tiešsaistē, gan bezsaistē.

karjera

Ar Eiropas Komisijas Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance programmas atbalstu Karjeras atbalsta balvas konkurss Latvijā 2021. gadā notika jau trešo reizi. Publikācijā iekļauta informācija par sasniegumiem, ko īstenojuši 2021. gada konkursa laureāti - Ivita Onzule un “Valmieras Attīstības aģentūra”

Plašāka informācija par Latvijas un citu Euroguidance tīkla valstu labās prakses piemēriem karjeras atbalsta jomā apkopota Euroguidance tīkla mājaslapā sadaļā Karjeras atbalsta sistēmas un labā prakseEuroguidance tīkla mājaslapas sadaļā “Citas publikācijas” atrodams plašs tīkla dalībvalstu sagatavoto publikāciju klāsts.

Euroguidance centru sagatavotā publikācija: lejupielādēt pdf

Nacionālās karjeras atbalsta balvas konkurss vairākās Eiropas valstīs notiek jau 13 gadus un ir kļuvis par atzītu Euroguidance tīkla iniciatīvu, lai apzinātu un izceltu karjeras attīstības atbalsta jomā iesaistīto personu izcilo veikumu un sasniegumus. Nacionālo konkursu organizēšana sekmē karjeras atbalsta prakses attīstību Eiropā, kā arī aicina karjeras attīstības atbalsta speciālistus dalīties pieredzē un zināšanās ar saviem kolēģiem Eiropā. Konkurss sniedz ieguldījumu arī Euroguidance tīkla visaptverošajā misijā – atbalstīt karjeras atbalsta jomā iesaistīto speciālistu kompetences stiprināšanu.

Informācijas tīkla Euroguidance uzdevumus Latvijā veic Valsts izglītības attīstības aģentūras Informācijas un karjeras atbalsta departaments. Euroguidance tīkls veicina karjeras attīstības atbalsta sistēmas politiku un praktisko darbību, sniedzot informāciju politikas plānotājiem un atbalstu karjeras konsultantiem un citiem sistēmas pārstāvjiem.

Resource Details
karjera.
ISBN
978-80-89517-51-0
Resursförfattare
Slovak Academic Association for International Cooperation (SAAIC)
Typ av resurs
Studier och rapporter
Publiceringsdatum
Dokumentets språk
Angļu
Login (1)

Logga in eller Registrera dig så kan du kommentera.

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!