News
Nyheter

DDT un Eva Johansone aicina uz sarunu par vides un klimata pārmaiņu problēmām

Vai mēs esam gatavi mainīt paradumus, lai glābtu savu paradīzi no bojāejas?

Pievienojies sarunā ar “Dirty Deal Teatro" un Evu Johansoni!

Vides un klimata pārmaiņu problēmas ir tēmas, ko pārsvarā ir ierasts dzirdēt no zinātnieku, pētnieku, nevalstisko organizāciju pārstāvju un žurnālistu puses, taču tās ir tēmas, par ko stāsta un runā arī radošais sektors, pievēršot uzmanību globālām problēmām un ļaujot aizdomāties plašāk par tādiem jautājumiem kā klimats un taisnīgums, pasaules procesu savstarpējo saikni un mūsu ikdienas dzīves ieradumu ietekmi un sekām.

'’Dirty Deal Teatro” atklāj sezonu ar režisores Paulas Pļavnieces un dramaturģes Lindas Rudenes brīvdabas izrādi “Ēdenes dārzs”, kas pirmizrādi piedzīvos 11. augustā plkst. 19:00 LU Botāniskajā dārzā.

Tas ir stāsts par trīs kolorītiem kungiem, kuri ilgstoši mitinās pašvaldībai piederošā teritorijā. Katrs no viņiem šeit atradis to pēc kā ilgojas, ko tādu, kas nošņurkušā zemes gabalā liek saskatīt personīgo paradīzi. Tomēr viss mainās, kad ierasti gauso kungu sadzīvi satricina negaidīta vizīte un “diena parastā” arvien vairāk sāk šķist kā “diena pastarā”. Vai kungi būs spējīgi glābt savu paradīzes zemi? 

Izrāde tapusi sadarbībā ar biedrību “Zaļā brīvība” un reflektē par vides un klimata pārmaiņu problēmām, kas mūs sagaida nākotnē, un notiek jau tagad.

Lai vairāk iedziļinātos šajā tēmā, DDT un “Zaļā brīvība” pēc izrādēm piedāvā skatītājiem piedalīties sarunā, kuru vadīs kultūras žurnāliste un sabiedriskā darbiniece Eva Johansone.

 

Vairāk informācijas par biļešu iegāde, kā arī izrādes apmeklējuma noteikumiem:

https://dirtydealteatro.lv/lv/izrazu-saraksts/izrades/edenes-darzs

 

Organizācija “Zaļā brīvība” ar DDT sadarbojas Eiropas Savienības finansētā projekta ClimACT ietvaros.

Izrādes un diskusijas laikā paustā informācija nekādā gadījumā nav uzskatāms par Eiropas Savienības viedokli.  

Login (3)

Logga in eller Registrera dig så kan du kommentera.

Vill du skriva en artikel?

Tveka inte!

Tryck på länken nedan för att börja skriva en artikel!

De senaste diskussionerna

Kommande evenemang

17 Nov
2021
Upcoming

YH-forum

Sverige
Stockholm