chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - En digital mötesplats för vuxenutbildare i Europa

Nyhetsrum

Otestujte si svoje vedomosti z angličtiny zdarma!

01/04/2020
av Monika Drinkova
Språk: SK

Jazykové centrum the Bridge sa už 10 rokov venuje odbornej a všeobecnej výučbe angličtiny pre deti a dospelých. Angličtina je lingua franca 21. storočia, a teda mať plnohodnotné možnosti na pracovnom trhu znamená plynule komunikovať v anglickom jazyku. Byť odborníkom vo svojom odbore bez angličtiny výrazne limituje možnosti využiť vašu odbornosť. Prístup k výučbe vychádza z orientácie na študenta. Práve preto  sa v jazykovom centre zameriavajú najmä na záujmy a ciele študentov. Svojich študentov vedú k aktívnej účasti v procese výučby a podporujú ich v plnení cieľov. 

Súčasná situácia nie je jednoduchá, ale je v jazykovej škole ju využili najlepšie ako mohli! Pripravili niekoľko nástrojov a pomôcok na zlepšenie si angličtiny zadarmo, z pohodlia vlastného gauča. Nech vám naše tipy pomôžu zlepšiť angličtinu, zvýšiť šance na pracovnom trhu a nezblázniť sa z karantény.

Zistite svoju aktuálnu úroveň angličtiny

Online testovanie prebiaha prostredníctvom platformy TRACKTEST.eu, a overí vašu angličtinu bez stresu a naháňania sa. Vyplňte formulár a dostanete pozvánku priamo do testu. 

VAK TEST 

Žiadna zázračná metóda neexistuje. Dôležité je nielen vedieť, kde sú v angličtine vaše silné a slabé stránky ,to aký ste typ študenta a čo vám pri výučbe vyhovuje. VAK test je jednoduchý nástroj, ktorý vám pomôže odhaliť vaše preferencie a inšpiruje vás k efektívnejším spôsobom ako sa učiť angličtinu. Spustiť test

Mobilné aplikácie 

Ak ste fanúšik mobilných aplikácií, tak v jazykovom centre sú na túto možnosť priravení tiež. Pripravili jednoduchý prehľad na učenie sa cudzieho jazyka. 

Typy kde a ako sa učiť angličtinu zadarmo

Lektori jazykovej školy the Bridge pripravili niekoľko krátkych videí, kde sa s vami podelia o dobré rady a užitočné web stránky. Môžete ich sledovať na Facebooku a pridať sa do skupiny Učíme sa angličtinu efektívne. Ďalším tipom od the Bridge je, že takmer všetky bezplatné online kurzy prestížnych univerzít sú v angličtine. Ak sa chcete zlepšiť v angličtine, aby ste mohli študovať a diskutovať s ostatnými študentami zo sveta, kombinujte bezplatné univerzitné kurzy so štúdiom jazyka. 

Viac o jazykovom centre the Bridge 

Jazykové centrum sa aktívne podieľa na niekoľkých významných projektoch. Od roku 2011 je odborným partnerom Profesia days, v rámci projektu BRIDGE´N DRAMA prekladajú hry, inscenujú a hrajú predstavenia pre širokú verejnosť a školy. Od roku 2011 sa venujú vzdelávaniu seniorov, a ich bezplatnými kurzami prešlo už viac ako 400 študentov vo veku od 65 do 85 rokov. V neposlednom rade vedia prostredníctvom ocenenia "Lektor roka", oceniť prácu lektorov a učiteľov, ktorí na sebe pracujú a snažia sa zo svojich zručností a vedomostí odovzdať čo najviac. 

V jazykovom centre využívajú najmodernejšie kvalifikované metódy pod vedením kvalifikovaných a skúsených lektorov. Lektori v jazykovom centre dosahujú v anglickom jazyku úroveň "rodených hovoriacich". Sú skúsenými učiteľmi, a mnohí majú nielen pedagogické ale aj odborné znalosti získané vzdelaním alebo praxou (IT, právo, ekonómia, financie a iné). 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn