Hoppa till huvudinnehåll
News
Nyheter

Nordplus Adult taotlustähetaeg on lähenemas

Nordplus Adult täiskasvanuhariduse valdkonna õpirände- ja koostööprojektide esitamise taotlustähtaeg on juba 3. veebruaril. Seega, programmist toetuse soovijal on viimane aeg alustada taotlemisega. 

Programmi raames saavad täiskasvanuhariduse asutuse töötajad osaleda õppevisiitidel ja töövarjuna teistes Põhjamaade ja Balti riikide õppeasutustes ning ise väliskolleege nendest riikidest oma organisatsioonis vastu võtta. Samuti oodatakse projekte koostöövõrgustike loomiseks, heade kogemuste jagamiseks ja uuenduslike lahenduste elluviimiseks.

Taotle ja vii oma tööalased unistused ellu! Viimastel aastatel on kõik head projektid ka toetuse saanud ning erilist puudust tuntakse just Eesti asutuste esitatud projektidest, sest neid on vähe!

Loe inspireerivat lugu Hiiumaa Ametikooli Nordplus Adult koostööprojektist “Täiskasvanuharidus UNESCO Biosfäärialadel – Eesti, Läti, Rootsi koostöövõrgustik”, mis tegeles looduse hoidmise temaatikaga täiskasvanuhariduses.

Taotlusi saab esitada online-keskkonnas Espresso. Soovitame eelnevalt läbi lugeda Nordplusi taotluskutse ja tutvuda juhendraamatuga. Taotluse esitamise lihtsustamiseks on loodud samm-sammult juhend. Partnerite otsingul võib abiks olla Nordplusi partnerite otsingu andmebaas.

Vaata selle aasta taotlusvooru tutvustava infovebinari videoid  ja tutvu erinevate Nordplus alaprogrammidega lähemalt meie kodulehel.

Login (0)

Logga in eller Registrera dig så kan du kommentera.

Vill du skriva en artikel?

Tveka inte!

Tryck på länken nedan för att börja skriva en artikel!

De senaste diskussionerna