chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - En digital mötesplats för vuxenutbildare i Europa

Nyhetsrum

Ir atvērta pieteikšanās pieaugušo neformālās izglītības kursiem Rīgā

02/01/2020
av Sanda ROZE
Språk: LV
RIIMC

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs (RIIMC) ir atvēris pieteikšanos janvāra un februāra pieaugušo neformālās izglītības kursiem Rīgā. Tiek piedāvāts visplašākais mācību klāsts - no rokdarbiem un psiholoģijas līdz skaistumkopšanai un datoriem.

Pieteikties kursiem varat šeit.

RIIMC ir  izglītības atbalsta iestāde, kas vada un organizē Rīgas pedagogu profesionālo pilnveidi, mācību priekšmetu olimpiādes, projektus un pieaugušo neformālo izglītību Rīgas iedzīvotājiem.

Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskais centrs organizē pieaugušo neformālās izglītības kursus un piedāvā Rīgas iedzīvotājiem piedalīties dažādās kursu nodarbībās. Nodarbību mērķis ir apgūt vai pilnveidot prasmes, zināšanas un kompetences gan saistībā ar darbu, gan sabiedriskajiem un personīgajiem mērķiem. Kursi tiek plānoti un organizēti pēc iedzīvotāju pieprasījuma un pamatojoties uz iepriekš veikto pieaugušo neformālās izglītības pasākumu aptaujas rezultātiem. Pēc programmas apguves dalībniekiem tiek izsniegta apliecība.

​Pieaugušo izglītības nodarbības tiek plānotas dažādās Rīgas apkaimēs (Ķengaragā, Āgenskalnā, Sarkandaugavā, Čiekurkalnā, Ziepniekkalnā, Purvciemā, Juglā, Bolderājā, Imantā, Vecmīlgrāvī, Iļģuciemā u.c.) darba dienās no plkst. 18.00.  Ar piedāvāto nodarbību sarakstu var iepazīties Rīgas Izglītības un informatīvi metodiskā centra mājaslapā www.riimc.lv, Rīgas pašvaldības izglītības iestādēs, Rīgas izpilddirekcijās, Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēkās, kā arī Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centrā. Kursu programmu piedāvājums tiek veidots 2-3 mēnešiem 4 reizes gadā. Līdzmaksājums par dalību kursos ir 3.30 EUR (ar PVN) par vienu akadēmisko stundu (45 min.) no dalībnieka saskaņā ar Rīgas domes 23.05.2018. lēmumu Nr.1204 "Par grozījumiem Rīgas domes 23.10.2012. lēmumā nr 5376 “Par līdzfinansējuma apmēru interešu izglītības un pieaugušo neformālās izglītības programmām Rīgas pilsētas pašvaldības izglītības iestādēs”".

Aicinām visus Rīgas iedzīvotājus neatkarīgi no vecuma, dzimuma, profesijas pievienoties radošajiem un aktīvajiem kursu lektoriem, lai padarītu savu ikdienu interesantāku, apgūtu jaunas prasmes un īstenotu kādu savu senu sapni!

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn