chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - En digital mötesplats för vuxenutbildare i Europa

Nyhetsrum

Mācīsimies aizsargāt vidi

28/11/2019
Språk: LV

Kuldīgas vecais rātsnams piesaka vēl vienu no meistarklasēm sērijā - Gatavojamies Ziemassvētkiem. 13.decembrī, plkst. 18.30 rātsnamā viesosies Ieva Sulutaura ar tēmu - Vaska drāniņas pārtikas produktu uzglabāšanai.

Pasaulē arvien vairāk tiek runāts par plastmasas piesārņojumu un tā negatīvo ietekmi uz vidi un cilvēkiem. Tiek daudz darīts, lai to mazinātu, tostarp sabiedrībai tiek piedāvātas videi draudzīgas alternatīvas ierasto paradumu vietā. Kā tu uzglabā ēdienu savās mājās?

BEE IN idejas autore Ieva Sulutaura nākusi klajā ar dabisku, skaistu un videi patiešām draudzīgu izstrādājumu — vaska drāniņu ēdiena uzglabāšanai. Tajā var ietīt sieru, maizi, dārzeņus, to var pārklāt bļodām vai citiem traukiem. Meistarklasē varēs pagatavot pats savu personalizēto vaska drāniņu, lai vēl vairāk samazinātu plastmasas lietošanu savā virtuvē!

Tā kā produkta pamatā ir tīrs bišu vasks, Ieva, kas nāk no biškopju ģimenes, ar aizrautību pastāstīs par bitēm un to nozīmi planētas ekosistēmā. Tāpat meistarklasē varēs gūt plašāku priekšstatu par bezatkritumu dzīvesveidu un dabai draudzīgu alternatīvu ieviešanu savā ikdienā, kur Ieva dalīsies ar piemēriem no savas dzīves.

 

Avots: facebook.com/Vecaisratsnams/

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
  • Bild för Julianna Kargina
    Ir daudz veidu, kā varam padarīt mūsu vidi tīrāku, saudzēt resursus un uzlabot savu veselību. Pats vienkāršākais, ko ikdienā ikviens no mums var paveikt, ir atkritumu šķiršana. Lai sāktu šķirot atkritumus, nav nepieciešamas nekādas dzīvokļa izmaina vai ieguldījumas, jazvēlies papīra vai auduma maisiņus, iejot uz veikalu.Laba ideja organizēt meistarklases.
  • Bild för Jekaterina Merkulova
    Tādas meistarklases ir nepieciešamas mūsdienu pasaulē, jo arvien vairāk un vairāk uzmanības cilvēki sāka pievērst ekoloģijas un vides aizsardzībai. Daudzi cilvēki jau šodien mēģina šķirt atkritumus, iet uz veikalu ar savām maisiņam. Pateicoties šādām meistarklasēm, viņi varēs uzzināt vairāk - ko var darīt, kā arī paši varēs uztaisīt vaska drāniņu ēdiena uzglabāšanai. Tāpat vēlos atzīmēt, ka šo meistarklasi varētu organizēt arī priekš bērniem, lai viņi paši varētu pamēģināt uztaisīt vaska drāniņu, tas palīdzēs viņiem jau no bērnības veidot pareizo attieksmi pet pasauli un ekoloģiju.