chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

En digital mötesplats för vuxenutbildare i Europa

 
 

Kalender

Seminārs "Rūpēs par citiem parūpēties par sevi!"

Publicerad Ginta Salmina 2 månader 6 dagar sedan

onsdag 27 november 2019
Riga
,

Seminārs Rīgas reģiona pieaugušo izglītotājiem “Rūpēs par citiem parūpēties par sevi!”

Semināra programmā lekcija par stresu un izdegšanu, darbnīca praktisku metožu un rīku apgūšanai, pieredzes stāsti. Arī kafija un gardas uzkodas!
Semināru vadīs Evija van der Beek, sertificēta supervizore, profesionāls personīgās izaugsmes un biznesa attīstības koučs, Latvijas Supervizoru apvienības biedre.

Dalība seminārā bez maksas, aizpildot pieteikuma anketu.

Semināru organizē biedrība “Izglītojošo spēļu un metožu asociācija” Izglītības un zinātnes ministrijas īstenotā Eiropas Komisijas Erasmus+ projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” (Eiropas Komisijas Granta līgums Nr. 2018-2221/001-001) ietvaros.

Sīkāka informācija – Ginta Salmiņa, T. 29256888, metozuasociacija@gmail.com

Förstaspråk:
Typ av händelse: 
Evenemang om yrkesutveckling
Deltagaravgift: 
Nej
Evenemang online: 
Nej
Organiserat av: 
Biedrība "Izglītojoši spēļu un metožu asociācija"
Organisatörstyp: 
NSS-event
Kontaktuppgifter: 
Ginta Salmiņa. T. 29256888. E-pasts: metozuasociacija@gmail.com
Målgrupp: 
Nätverk och organisationer inom vuxnas lärande
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
  • Bild för Alona Zmitrovica
    Ļoti aktuāls nosaukums, jo sākt vienmēr vajag ar sevi. Tā arī katrai skolotājai vajag sākt ar sevi un padomāt kāpēc klasē notiek tas, kas notiek. Vai tad tieši tikai skolēni ir slikti vai vajag parunāt par sevi, iedziļināties un atstāt savas problēmas mājās. Ir viens teiciens: no visas lietas kas ar mums notiek, 10% notiek pa īsti un 90% ir mūsu attieksme. Attieksmei ir ļoti svarīga loma cilvēka dzīvē. Šobrīd cilvēki ir ļoti koncentrēti katrs uz sevi, bet neviens tajā paša laikā negrib strādāt ar sevi. Man liekas ka tāds seminārs ir noderīgs jebkādam cilvēkam kurš vēlas rūpēties par pasauli sevi apkārt.