chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - En digital mötesplats för vuxenutbildare i Europa

Kalender

Online konference "Kariérové poradenství a vzdělávání ve světě vzhůru nohama"

Publicerad Daniela Krtičková 2 månader 3 veckor sedan

tisdag 20 oktober 2020 till onsdag 21 oktober 2020

Konference "Kariérové poradenství a vzdělávání ve světě vzhůru nohama"


Konference je organizována Centrem Euroguidance v ČR, DZS ve spolupráci s Českou zemědělskou univerzitou a proběhne zcela online 20. a 21. listopadu 2020. 

Tématem letošního roku je kariérové poradenství a vzdělávání. Vzhledem k současné situaci je to aktuální téma, mění se trh práce, nastavují se nové možnosti pracovního uplatnění i vzdělávání, hledají se nové cesty a možnosti, jak se zorientovat, reagovat a být připraven na budoucnost trhu práce. Kariérové poradenství a kariérové vzdělávání má tak významné místo a nezastupitelnou roli pro současnou společnost ovlivněnou důsledky pandemie. 
 

Cílem konference je rozvíjet odborné zázemí kariérového poradenství, podporovat jeho profesionalizaci a zároveň jeho otevřenost, různorodost a vznik jeho nových forem. Podpořit teorii, výzkum a odbornou diskuzi praktiků i veřejnosti. Rádi bychom letos opět vytvořili společný prostor pro sdílení, prezentaci a diskusi. Součástí konference bude i prezentace výherců letošních Národních cen kariérového poradenství. 

Přihlašovat se můžete na stránkách www.konferencekp.cz a přihlašovat je možné i příspěvky, které je možné poté prezentovat v rámci konference. Více informací o programu a řečnících najdete také na stránkách výše.

Förstaspråk:
Typ av händelse: 
Konferens
Deltagaravgift: 
Nej
Evenemang online: 
Ja
Organiserat av: 
Dům zahraniční spolupráce Centrum Euroguidance Česká zemědělská univerzita
Organisatörstyp: 
Annat evenemang
Kontaktuppgifter: 
gabriela.kabotova@dzs.cz
Målgrupp: 
Akademiker, studenter, forskare i andragogik
Nätverk och organisationer inom vuxnas lärande
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email