chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

En digital mötesplats för vuxenutbildare i Europa

 
 

Kalender

Kongres Edukacji Pozaformalnej

Publicerad Sławomir Łais 3 månader 1 vecka sedan

onsdag 18 september 2019 till torsdag 19 september 2019
Warszawa
,

Kongres KEP 2019 to kontynuator dorobku Kongresu Edukacji Pozaformalnej, tym razem odbędzie się w Warszawie w dniach 18 i 19 września 2019 r.. To już czwarta edycja inicjatywy środowisk zajmujących się wspieraniem uczenia się przez całe życie poza systemem edukacji formalnej, przestrzenią do dyskusji o osiągnięciach i wyzwaniach jakie przed nami stoją. Kongres będzie spotkaniem najwybitniejszych specjalistów sektora, którzy przyjadą na Kongres z całej Polski, by podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniami i refleksjami.

To ważne wydarzenie skupi firmy szkoleniowe i doradcze, uczelnie, zajmujących się coachingiem czy e-learningiem – realizatorów usług rozwojowych o pełnym przekroju tematycznym i form. Poruszymy najbardziej istotne tematy, popatrzymy w przyszłość, poszukamy obszarów do rozwoju i nowych szans na biznes. Pierwszy dzień będzie poświęcimy trendom i innowacjom edukacyjnym oraz usługom rozwojowym, dzień drugi dedykujemy rozwojowi kompetencji menadżerów.

Każdego dnia Kongresu spodziewamy się ponad 300 uczestników, pierwszego dnia zapraszamy właścicieli i menedżerów instytucji świadczących usługi rozwojowe, a także reprezentantów instytucji publicznych i ośrodków decyzyjnych kształtujących politykę edukacyjną w Polsce. Drugiego dnia zapraszamy firmy specjalizujące się w edukacji menadżerskiej lub planujących rozwój swojej oferty w tym obszarze oraz przedsiębiorców – klientów usług rozwojowych.

Förstaspråk:
Typ av händelse: 
Konferens
Deltagaravgift: 
Nej
Tidsfrist för registrering: 
13/09/2019
Evenemang online: 
Nej
Organiserat av: 
Polska Izba Firm Szkoleniowych
Organisatörstyp: 
Annat evenemang
Kontaktuppgifter: 
ul. Londyńska 19, 03-921 Warszawa, biuro@pifs.org.pl
Antal delegater: 
> 200
Målgrupp: 
Akademiker, studenter, forskare i andragogik
Nätverk och organisationer inom vuxnas lärande
Mediearbetare
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn