chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

En digital mötesplats för vuxenutbildare i Europa

 
 

Kalender

"Climathon Cēsis 2019" 24h hakatons

Publicerad Anita Apine 1 månad 3 veckor sedan

fredag 25 oktober 2019 till lördag 26 oktober 2019
Cēsis
,

Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Cēsu filiālē 25.oktobrī notiks starptautisks klimata pārmaiņu mazināšanai veltīts hakatons, kura dalībniekiem diennakts laikā būs jārada inovatīvas tīmekļa, mobilās vai virtuālās realitātes lietotnes, kas palīdz novērtēt pilsētas attīstības ietekmi uz ekosistēmu un tās pakalpojumiem.

Hakatonā aicina piedalīties jebkuru, kurš vēlas un var palīdzēt radīt novatoriskus risinājumus, tajā skaitā, programmētājus, programmatūras izstrādātājus, grafikas un saskarnes dizainerus, statistiķus, matemātiķus, datu zinātniekus un datu analītiķus, datu žurnālistus, datu kopienas aktīvistus, IT projektu vadītājus, GIS ekspertus, UX/UI ekspertus, vizualizācijas ekspertus, zinātniekus, nevalstisko organizāciju pārstāvjus, valsts ierēdņus, pašvaldību darbiniekus, bibliotekārus utt. Dalībniekiem jābūt 18 gadus veciem, jaunāki interesenti aicināti sazināties ar hakatona organizatoriem, lai uzzinātu dalības noteikumus.

Dalība hakatonā ir bezmaksas, dalībnieki var pieteikties gan individuāli, gan komandās. Reģistrēties hakatonam iespējams mājaslapā https://climathon.climate-kic.org/en/cesis līdz 18.oktobrim.

 

Kas ir hakatons?

Hakatons jeb tehnoloģiju maratons ir pasākums, kas parasti ilgst 48 stundas. Tā mērķis ir izveidot jaunas komandas un radīt jaunus tehnoloģiskus risinājumus. Sākotnēji katrs, kuram ir biznesa ideja, prezentē tās pārējiem dalībniekiem. Pēc tam dalībnieki izvēlas, pie kuras idejas attīstīšanas strādāt turpmākās 48 stundas un no nulles veido reālu produkta prototipu. Hakatons ir satikšanās vieta dažāda līmeņa un profesiju pārstāvjiem. Lai tajā piedalītos, nav nepieciešams būt profesionālim, tomēr pasākuma formāts nav domāts tikai studentiem.

Förstaspråk:
Deltagaravgift: 
Nej
Evenemang online: 
Nej
Organiserat av: 
Cēsu pašvaldība sadarbībā ar Rīgas Tehnisko universitāti
Organisatörstyp: 
Annat evenemang
Kontaktuppgifter: 
Santa Krastiņa, RTU Dizaina fabrikas Climate-KIC HUB Latvia projektu vadītāja. E-pasts: Santa.Krastina@rtu.lv
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn