European Commission logo
Креирајте налог

Resource Details

Ресурс

Průběh Týdnů vzdělávání dospělých v Jihomoravském kraji 2016

Profile picture for user Tonda.
Antonín Holubář

Úspěšný průběh týdnů vzdělávání dospělých 2016 v Jihomoravském kraji

 

Jihomoravský kraj již několik let patří v těchto aktivitách k nejúspěšnějším. V čem vidím příčiny pozitivních výsledků? Především zájem a podpora a to i finanční Jihomoravského kraje, konkrétně Rady pro rozvoj lidských zdrojů a spolupráce významných partnerů - hráči v oblasti vzdělávání a to Krajské hospodářské komory Jižní Moravy, Úřadu práce krajské pobočky Brno, Asociace nestátních neziskových organizací, Eurocentra Brno, Centra vzdělávání všem, Institutu celoživotního vzdělávání AJAK s garantem TVD – Krajským koordinátorem AIVD vzdělávací společnosti BEVE, spol. s r.o.

Jihomoravský kraj má další přednost v tom, že má speciální webový portál najdivzdělávání, který je uzpůsoben propagaci aktivit TVD, máme ho v provozujiž čtvrtým rokem a plní dobře svoji úlohu. Jihomoravský kraj má také určitou specifičnost v tom, že časový prostor pro rozložení aktivit je cca 2 měsíce a v jednom týdnu, jak se TVD organizují v okolních krajích, bychom toto množství nezvládli.Rok 2016, který právě probíhá, a aktivity vstupují do druhého měsíce, je založenna celokrajských akcích partnerů. Zaměřujeme se na všechny cílové skupiny vymezené pro TVD a to: vzdělávací instituce, sociální partnery, zaměstnavatele, účastníky vzdělávání dospělých.

Vedle partnerů si zaslouží velké poděkování vzdělávací instituce, Městské knihovny, kontaktní místa ÚP a nestátní neziskové organizace. Dovoluji si pozvat zájemcena listopadové aktivity, mezi které bych chtěl jmenovat Workshop vzdělavatelůna téma strategie ve vzdělávání, Kulatý stůl k vyhledávání, podpoře a propagaci talentů a na seminář EPALE – Elektronická platforma pro vzdělávání dospělých.

Podrobné informace na www.najdivzelavani.cz

 

PhDr. Antonín Holubář

Koordinátor krajského zastoupení AIVD

Ambasador EPALE pro JMK

Resource Details
Аутор ресурса
PhDr. Antonín Holubář
Најпопуларније дискусије
Друго
Земља
Česká republika
Датум објављивања
Language of the document
Česky
Attachements
Login (0)

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!