Partnership Details

Looking for partner-K210 project on Multiple Sclerosis

Spain.
Filluar nga | Postat în Pre, 04/30/2021 - 15:21

We are a  Multiple Sclerosis Association and we are looking for partners to develop a project on the therapeutic treatments of the disease, focused on the exchange of information between professionals.

Partnership Details
Žiadosť platí do
Hën, 05/10/2021 - 15:17
Krajiny
Evropë
Shqipëri
Andorrë
Austri
Bjellorusi
Belgjikë
Bosnjë-Hercegovinë
Bullgari
Kroaci
Qipro
Çeki
Danimarkë
Estoni
Finlandë
Francë
Maqedoni e Veriut
Gjermani
Greqi
Hungari
Islandë
Irlandë
Itali
Kosovë
Letoni
Lihtenshtajn
Lituani
Luksemburg
Maltë
Moldavi
Monako
Mal i Zi
Holandë
Norvegji
Poloni
Portugali
Rumani
Federata Ruse
San-Marino
Serbi
Sllovaki
Slloveni
Spanjë
Suedi
Zvicër
Ukrainë
Britani
Angli
Irlandë e Veriut
Skoci
Uells
Amerikë e Veriut
Meksikë
Xhamajkë
Honduras
Haiti
Nikaragua
Panama
SHBA
Sent-Vinsent dhe Grenadine
Sent-Lusi
Sent-Kits dhe Nevis
Guatemalë
Grenadë
Belize
Barbados
Bahama
Antigua-Barbudë
Kanada
Kosta-Rikë
Salvador
Republika Dominikane
Dominikë
Kubë
Anguilë
Oqeani
Australi
Timori Lindor
Vanuatu
Tuvalu
Tongë
Ishujt Solomon
Mikronezi (Shtetet e Federuara)
Ishujt Marshall
Kiribati
Fixhi
Nauru
Zelandë e Re
Samoa
Papua-Guine e Re
Palau
Amerikë e Jugut
Surinam
Peru
Paraguai
Uruguai
Venezuelë
Guajanë
Ekuador
Argjentinë
Bolivi
Brazil
Kolumbi
Kili
Afrikë
Algjeri
Angolë
Benin
Botsvanë
Burkina-Faso
Burundi
Kep i Gjelbër
Kamerun
Republika e Afrikës Qendrore
Çad
Komore
Kongo [Republika]
Xhibuti
Egjipt
Guine Ekuatoriale
Eritre
Etiopi
Gabon
Gambi
Ganë
Guine
Guinea-Bisau
Ivory Coast
Kenia
Lesoto
Liberi
Libi
Madagaskar
Malavi
Mali
Mauritani
Mauric
Marok
Mozambik
Namibi
Niger
Nigeri
Ruandë
Sao-Tome-e-Principe
Senegal
Sejshele
Sierra-Leone
Somali
Afrikë e Jugut
Sudan i Jugut
Sudan
Suazilend
Tanzani
Togo
Tunizi
Ugandë
Zambi
Zimbabve
Antarktik
Azi
Afganistan
Armeni
Azerbajxhan
Bahrejn
Bangladesh
Butan
Kamboxhë
Kinë
Gjeorgji
Indi
Indonezi
Iran (Republika Islamike)
Irak
Izrael
Japoni
Jordani
Kazakistan
Kore (Republika)
Kuvajt
Kirgizstan
Republika Popullore Demokratike e Laosit
Liban
Malajzi
Maldive
Mongoli
Burmë
Nepal
Oman
Pakistan
Palestinë
Filipine
Katar
Arabi Saudite
Singapor
Sri-Lankë
Republika Arabe Siriane
Taxhikistan
Tajlandë
Turqi
Turkmenistan
Emiratet e Bashkuara Arabe
Uzbekistan
Vietnam
Jemen
Typ aktivity
Uchádzanie sa o financovanie z EÚ
Výmena nápadov/osvedčených postupov
Zaúčanie pozorovaním zodpovedného pracovníka
Virtuálny projekt
Diskusia o nápadoch
Gjuha
anglisht
frëngjisht
spanjisht

Part of an organisation?

Listojeni atë në faqen tonë të internetit! Klikoni linkun më poshtë dhe shtoni organizatën tuaj!

Want your own space?

Dëshironi t'i diskutoni idetë tuaja me të tjerët në hapësirë private?