European Commission logo
Create an account
Resource Details
Burime

Kā mazināt stresu pandēmijas laikā: 8 vienkāršas metodes

Biedrība “Latvijas Sarkanais Krusts” (LSK), sadarbībā ar Starptautisko Sarkanā Krusta un Sarkanā Pusmēness federāciju, ir sagatavojusi informatīvu materiālu “8 soļi stresa mazināšanai”.

 

Pandēmijas un straujas COVID-19 izplatības laikā jo īpaši svarīgi ir parūpēties par savu mentālo veselību, mazinot stresa līmeni, nomierinot sevi un zināt, kā palīdzēt citiem cīnīties ar nemieru un trauksmes sajūtu.

Screenshot_1_40

Ar citiem informatīvajiem materiāliem par dažādiem piesardzības pasākumiem, sevis un citu pasargāšanu no inficēšanās ar COVID-19 stresa līmeņa mazināšanu un citiem svarīgiem padomiem aicinām iepazīties šeit.

Resource Details
Autori i burimit
Latvijas Sarkanais krusts
Lloji i burimit
Burimet e Hapura Arsimore
Data e Publikimit
Jazyk dokumentu
Latviešu
Login (2)

Komente

Es domāju, ka šis kopumā bieži tiek pārskatīts, ar to saprotot, ka tas tiek uztverts tik "pašsaprotami", ka tas tiek noniecināts un netiek akcentēts tā svarīgums. Gan atpūta, gan kontaks, gan fizioloģiskās vajadzības ir svarīgas. Trīs galvenie pamati: miegs, uzturs, fiziskās aktivitātes- ir kā sakne un var būt dažādu mentālo problēmu risinājumi, tie kopumā ietekmē ļoti daudz ikdienišķu procesu. Pieliekot klāt atpūtu un "savu" laiku mēs varam iegūt ļoti daudz. Pandēmija, iespējams, šo visu akcentēja un saasināja, bet problēma ar miegu, uzturu, atpūtu u.c. ir reāla un redzama un ir akumulējusies jau kādu laiku. Mēs skrienam, lecam, gribam izdarīt tik daudz un beigās iedzenam sevi stūrī. Es domāju, ka viss šeit minētais ir jāsabalansē, gan atpūta, gan komunikācija ir svarīga un bez tās, ātrāk vai vēlāk var rasties dažādas problēmas. Mentālā veselība pašlaik ir aktuālāka kā jebkad!
Login (0)

Users have already commented on this article

Identifikohu ose Regjistrohu për të postuar komente.

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!