Resource Details
GRADIVO

Průběh Týdnů vzdělávání dospělých v Jihomoravském kraji 2016

Úspěšný průběh týdnů vzdělávání dospělých 2016 v Jihomoravském kraji

 

Jihomoravský kraj již několik let patří v těchto aktivitách k nejúspěšnějším. V čem vidím příčiny pozitivních výsledků? Především zájem a podpora a to i finanční Jihomoravského kraje, konkrétně Rady pro rozvoj lidských zdrojů a spolupráce významných partnerů - hráči v oblasti vzdělávání a to Krajské hospodářské komory Jižní Moravy, Úřadu práce krajské pobočky Brno, Asociace nestátních neziskových organizací, Eurocentra Brno, Centra vzdělávání všem, Institutu celoživotního vzdělávání AJAK s garantem TVD – Krajským koordinátorem AIVD vzdělávací společnosti BEVE, spol. s r.o.

Jihomoravský kraj má další přednost v tom, že má speciální webový portál najdivzdělávání, který je uzpůsoben propagaci aktivit TVD, máme ho v provozujiž čtvrtým rokem a plní dobře svoji úlohu. Jihomoravský kraj má také určitou specifičnost v tom, že časový prostor pro rozložení aktivit je cca 2 měsíce a v jednom týdnu, jak se TVD organizují v okolních krajích, bychom toto množství nezvládli.Rok 2016, který právě probíhá, a aktivity vstupují do druhého měsíce, je založenna celokrajských akcích partnerů. Zaměřujeme se na všechny cílové skupiny vymezené pro TVD a to: vzdělávací instituce, sociální partnery, zaměstnavatele, účastníky vzdělávání dospělých.

Vedle partnerů si zaslouží velké poděkování vzdělávací instituce, Městské knihovny, kontaktní místa ÚP a nestátní neziskové organizace. Dovoluji si pozvat zájemcena listopadové aktivity, mezi které bych chtěl jmenovat Workshop vzdělavatelůna téma strategie ve vzdělávání, Kulatý stůl k vyhledávání, podpoře a propagaci talentů a na seminář EPALE – Elektronická platforma pro vzdělávání dospělých.

Podrobné informace na www.najdivzelavani.cz

 

PhDr. Antonín Holubář

Koordinátor krajského zastoupení AIVD

Ambasador EPALE pro JMK

Resource Details
Avtor(-ji) vira
PhDr. Antonín Holubář
Vrsta vira
Ostalo
Država
Česká republika
Datum objave
Jezik dokumenta
Česky
Resource media
Login (0)

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!