chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - ePlatforma za izobraževanje odraslih v Evropi

Vir

Integruota pamoka profesiniame mokyme

Jezik: LT

Objavil/-a Vaida Sinkevičienė

Apibendrinus projekto ,,Integruotos pamokos Panevėžio DRMC profesinio mokymo paslaugų kokybės gerinimui" (Nr. 2018-1-LT01-KA102-046688) vizitų dalyvių Čekijoje, Italijoje, Vokietijoje ir Ispanijoje įgytas žinias, buvo parengtos metodinės rekomendacijos.

Rekomendacijose pateikiamos gairės dėl integruotų pamokų vykdymo instituciniu ir mokytojo lygmeniu, nagrinėjami detalaus pamokos plano rengimo principai. Keletas išplėstinių integruotos pamokos planų pavyzdžių pateikiama rekomendacijų priede. Dokumente pateikiami mokymo metodai, kurie padeda lengviau integruoti skirtingus mokomuosius dalykus; taip pat pasidalinta sėkmingai kitose ES šalyse naudojamomis interaktyviomis mokymo priemonėmis, kuriomis profesijos mokytojai siekia sudominti mokinius ir labiau įtraukti į mokymo procesą. Metodinėse rekomendacijose taip pat akcentuojama metodinių išteklių, realią darbo vietą atitinkančios mokymo bazės svarba.

Avtor(-ji) vira: 
Panevėžio darbo rinkos mokymo centro darbuotojai
Datum objave:
četrtek, 27 Junij, 2019
Vrsta vira: 
Odprti viri izobraževanja
Država:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
  • Slika za %user
    Dėkoju autoriams už įdomią ir naudingą medžiagą. Ugdymo specialistų įrodyta, jog integruoto mokymosi  procesai prisideda prie besimokančiųjų interesų ir poreikių tenkinimo, turi įtakos visoms kognityvinėms sritims (motyvacinei, emocinei, savikontrolės, egzistencinei ir kt.). Ugdytojams, planuojant integruotas pamokas,  kyla iššūkiai: jie turi atitinkamai apgalvoti ugdymo tikslus ir veiklos formas, susieti juos su kitais "integruojamais" dalykais, bendradarbiauti su kitais ugdytojais-dalykininkais, pasirinkti tinkamas metodines priemones, suplanuoti mokymosi procesą ir t.t. Tam, kad integruota pamoka būtų sėkminga, kaip tik reikia metodinių rekomendacijų, kurios buvo parengtos projekto dalyvių.