chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - ePlatforma za izobraževanje odraslih v Evropi

Novinarsko središče

XVIII täiskasvanud õppija nädal 2015

14/08/2015
objavil Georgi SKOROBOGATOV
Jezik: ET

ÕIGE AEG ON ÕPPIDA

 

9. – 16. oktoobril toimub traditsiooniline täiskasvanud õppija nädal (TÕN), mida koordineerib ETKA Andras koostöös haridus- ja teadusministeeriumiga. TÕN-i raames toimub erinevates Eestimaa paigus arvukalt täiskasvanuharidust populariseerivaid ning õppimisvõimalusi tutvustavaid tegevusi. Tähistatakse elukestvas õppes osalemist ja tunnustatakse inimeste ja organisatsioonide õppimisalaseid saavutusi.

Sel aastal toimub teavitamine koostöös Eesti Alushariduse Juhtide Ühenduse ja maakondlike Rajaleidja keskustega. Lasteaedades korraldatud üritustel jagavad teavet täiskasvanuõppe mitmekesistest võimalustest professionaalsed karjäärispetsialistid ja täiskasvanute koolitajad.

Kui soovid saada rohkem infot oma maakonna TÕN-i tegevustest või soovid lisada oma ürituse tegevuskavasse, palun võta ühendust maakonna koordinaatoriga.

 

Vabariiklikud üritused:
9. oktoobril TÕN-i avaüritus Tallinnass
16. oktoobril XIX täiskasvanuhariduse foorum Tallinnas

Lisainfo: ETKA Andras koduleht

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn