chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

ePlatforma za izobraževanje odraslih v Evropi

 
 

Koledar

Základní dovednosti na pracovišti a základní rodičovské dovednosti a rodinná politika - EBSN on-line kurz na EPALE

Objavil/-a Kristýna Fantová 1 mesec 1 teden pred toliko

petek 4 Oktober 2019 to četrtek 31 Oktober 2019

Tým EBSN EPALE s radostí oznamuje zahájení svého druhého a třetího on-line kurzu pro tvůrce politik, odborníky a další profesionály, kteří se zabývají nastavováním politik pro podporu základních dovedností a v současné době zavádějí doporučení daná programem Upskilling Pathways. Nabízené MOOC kurzy se věnují politické úrovni poskytování podpory základním dovednostem v kontextu programu Upskilling Pathways. Zaměřují se na způsoby, kterými jednotlivé členské země mohou podporovat proaktivnější a soudržné politiky podpory základním odvednostem se zaměřením na základní dovednosti na pracovišti a základní rodičovské dovednosti.

Primarni jezik:
Vrsta dogodka: 
Dogodek za strokovni razvoj
Plačilo za udeležbo: 
Ne
Rok za registracijo: 
18/10/2019
Spletni dogodek: 
Da
Organizator: 
EBSN EPALE Team
Vrsta organizatorja: 
Drug dogodek
Kontaktni podatki: 
https://epale.moodle.school/login/index.php
Število predstavnikov: 
> 200
Ciljna skupina: 
Oblikovalci politik
Obravnavana tema:
Cilji: 
Kdokoliv, kdo pracuje na implementaci Upskilling Pathways na národní úrovni, na tématu základních dovedností na pracovišti, základních rodičovských dovedností zde může najít relevantní a aktuální informace a bude mít příležitost podívat se na na svůj národní kontext z odstupu a učit se interaktivně od dalších účastníků.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn