chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

ePlatforma za izobraževanje odraslih v Evropi

 
 

Koledar

leTalk | David Kálmán: Ako si nájsť čas (interaktívna prednáška)

Objavil/-a Sona Stefkova 11 mesecev 3 tedni pred toliko

četrtek 7 Februar 2019
Bratislava
,

Deadliny sa nekompromisne blížia, zoznam filmov, ktoré si chcete pozrieť, sa neustále predlžuje a ešte stále si neviete po nemecky objednať Wienerschnitzel? Všetci to poznáme – čas beží najrýchlejšie, keď je ho najmenej. My sa preto musíme vyzbrojiť schopnosťami, ktorými môžeme bojovať proti stresu, prokrastinácii či rozhodovacej paralýze. Nikto sa s týmito schopnosťami nenarodí, a na školách nás to nikto nenaučil. Ak patríte medzi ľudí, ktorí chcú z každého dňa vybúchať čo najviac, príďte na prednášku time manažmentu pod vedením Davida Kálmána. Počas tejto interaktívnej prednášky, ktorá je momentálne i bestsellerom, si spolu ukážeme aj to, že aj šesťdesiat sekúnd vie byť veľa.

Interaktívna prednáška potrvá 1,5 hodiny, pričom môže byť predĺžená o 30 min. v rámci Q&A. Cena vstupenky online cez Tickpo je 8€, na mieste 10€.

 

Primarni jezik:
Vrsta dogodka: 
Dogodek za strokovni razvoj
Plačilo za udeležbo: 
Da
Rok za registracijo: 
07/02/2019
Spletni dogodek: 
Ne
Organizator: 
topcoach.sk
Vrsta organizatorja: 
Drug dogodek
Kontaktni podatki: 
Soňa štefková: sonastefkova@topcoach.sk, 0914703900
Število predstavnikov: 
< 100
Ciljna skupina: 
Akademiki, študenti, raziskovalci na področju andragogike
Mreže in organizacije za učenje odraslih
Projekti in partnerstva
Obravnavana tema:
Cilji: 
Preberieme a pochopíte Eisenhowerov princíp. Vysvetlíme si pravidlo jednej hodiny, ktoré dokáže zmeniť náš život. Odhalíme najčastejších zlodejov času. Povieme si tipy a rady, ako s niečím začať, neprestať a dotiahnuť to do úspešného konca.
Pričakovani rezultati učenja: 
Naučiť účastníkov správne určovať si priority. Ako správne rozdeľovať čas a rozlišovať veľkosti úloh, ktoré sa skladajú z podúloh. Ako začať a neprestať robiť čokoľvek čo chceme. Ako správne plánovať úlohy.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn