chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

ePlatforma za izobraževanje odraslih v Evropi

 
 

Koledar

Konference par digitalizācijas un inovāciju veicināšanu mazos un vidējos uzņēmumos

Objavil/-a Aldis Lazda 3 meseci 6 dni pred toliko

petek 13 September 2019
Rīga
,

Lai noskaidrotu inovatīvu un digitālu produktu radīšanas un ieviešanas iespējas Latvijas mazos un vidējos uzņēmumos, Rīgas Tehniskajā universitātē (RTU) 13. septembrī plkst. 12.00 norisināsies konference «Digitalizācija – kā paplašināt mazo un vidējo uzņēmumu iespējas Latvijas tautsaimniecības izaugsmes veicināšanai?».

Konference pulcēs augsta līmeņa speciālistus gan no akadēmiskās vides, gan arī pārstāvjus no valsts un privātā sektora, un to rīko RTU sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Ekonomikas ministriju, Pārresoru koordinācijas centru un biedrību «Latvijas Formula 2050». 

Konferences pirmajā daļā digitalizācijas un inovāciju institucionālo ietvaru prezentēs valsts pārvaldes, profesionālo un akadēmisko organizāciju pārstāvji. Tajā uzstāsies Edmunds Beļskis, VAS «Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs» valdes priekšsēdētājs, Ēriks Eglītis, Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs, Juris Binde, «Latvijas Mobilais Telefons» prezidents un RTU Dizaina fabrikas projektu vadītāja Liene Briede. Konferences otrajā daļā uzņēmumu pārstāvji iepazīstinās ar Latvijā veiksmīgi izstrādātiem un ieviestiem digitalizācijas risinājumiem. Pēc prezentācijām norisināsies ekspertu diskusija, kuras ievadvārdus teiks Ieva Tetere, AS «SEB banka» valdes priekšsēdētāja.

Konferencē aicināti piedalīties informācijas tehnoloģijas un biznesa nozaru profesionāļi, augstskolu studenti, mācībspēki, mediju pārstāvji un citi interesenti.

Konference norisināsies RTU Arhitektūras fakultātē, Ķīpsalas ielā 6.

Reģistrēšanās konferencei.

/lv/file/varam-nap-logo-300x84jpgvaram-nap-logo-300x84.jpg

Pasākums ir finansēts no Eiropas Reģionālā attīstības fonda projekta Nr.2.2.1.1/17/I/015 “Pakalpojumu sniegšanas un pārvaldības platforma".

Primarni jezik:
Vrsta dogodka: 
Konferenca
Plačilo za udeležbo: 
Ne
Rok za registracijo: 
12/09/2019
Spletni dogodek: 
Da
Organizator: 
Rīgas Tehniskā universitāte sadarbībā ar Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju, Ekonomikas ministriju, Pārresoru koordinācijas centru un biedrību “Latvijas Formula 2050”
Vrsta organizatorja: 
Drug dogodek
Kontaktni podatki: 
Andra Mangale, biedrības “Latvijas Formula 2050” projektu vadītāja. T. 22312177. andramangale@gmail.com
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn