chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - ePlatforma za izobraževanje odraslih v Evropi

Spletni dnevnik

„Epale“ dėmesio centre – mokymasis darbo vietoje

01/08/2017
objavil Kristina MALDONIENĖ
Jezik: LT
Document available also in: EN FI HR ES DE SL PL NL CS SV IT RO HU EL LV SK FR ET BG MT DA PT

/sl/file/workplace-learning-august-focus-epaleWorkplace learning August focus EPALE

Workplace learning August focus EPALE

 

Rugpjūčio mėnesį „Epale“ dėmesio centre – mokymasis darbo vietoje ​

Mokymasis darbo vietoje yra svarbi mokymosi visą gyvenimą dalis. Tai puiki priemonė tiek darbuotojams ugdyti, tiek jų produktyvumui išlaikyti. Mokymasis darbo vietoje gali būti formalus, neformalus ir savaiminis, tačiau tyrimas rodo, kad, pasak darbuotojų, trys patys svarbiausi mokymosi būdai darbo vietoje yra dalijimasis žiniomis su bendradarbiais, dokumentų analizė bei bendri pokalbiai ir susitikimai. 

„Epale“ vertina mokymosi darbo vietoje vaidmenį keliant darbuotojų kvalifikaciją ir palaikant jų galimybes konkuruoti darbo rinkoje. Apsilankykite mūsų svetainės  puslapyje „Mokymasis darbo vietoje“, kuriame bendruomenė ir „Epale“ nacionalinės komandos skelbia įdomius tinklaraščio straipsnius, naudingus išteklius ir naujienas šia tema (turinys priklauso nuo pasirinktos kalbos). Apsilankykite „Epale“ svetainėje rugpjūtį, kad susipažintumėte su nauju turiniu!

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
  • Slika za %user

    Nei vienas darbuotojas, nesvarbu kokios kompetencijos jis bebutų, visada bendraujant ir dirbant įmonės ar organizacijos komandoje neisvengiamai mokysis: suprasti, derinti ir kurti...Tai svarbu tiek didelėse tiek mažose įmonėse ir kolektyvuose.