chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektronická platforma vzdelávania dospelých v Európe

 
 

Zdroj

Cesty zvyšovania úrovne zručností - Nové príležitosti na vzdelávanie pre dospelých

Jazyk: SK
Document available also in: FI NL PL MT CS DE LV HU DA

Autor Juraj Petrík

Takmer 70 miliónov ľudí v Európe má problém čítať, písať, robiť jednoduché výpočty alebo používať počítač. Nová iniciatíva „Cesty zvyšovania úrovne zručností“ prinesie nový štart ľuďom, ktorí potrebujú rozvoj základných zručností, prostredníctvom vzdelávacích ponúk „šitých na mieru“ a na základe hodnotenia ich zručností, ktoré im pomôžu získať minimálnu úroveň gramotnosti týkajúcej sa schopností čítať a počítať, ako aj nadobudnutia digitálnych zručností a/alebo širšieho súboru zručností. Prečítajte si viac o „Cestách zvyšovania úrovne zručností“ v našom letáku a zistite, ako sa môžete zapojiť.

Autor (autori) zdroja: 
Európska komisia
ISBN: 
KE-04-17-437-EN-N
Dátum publikácie:
pondelok, 14 august, 2017
Jazyk dokumentu
Typ zdroja: 
Iné
Krajina:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Zobrazuje sa 1 - 4 z(o) 4
 • Obrázok používateľa Laura Bautra
  Var šķist dīvaini, bet pasaulē ir daudz cilvēku, kuriem viekāršas darbības kā lasīšana, rakstīšana var šķist grūtas. Ikdienā mēs par to pat neaizdomājamies. Upskilling Pathways iniciatīva ir lieliska iespēja, lai celtu šo cilvēku pašapziņu un spējas. Man šķiet labi, ka sākumā tiek pārbaudīs cilvēka pašreizējais zināšanu līmenis ,lai zinātu, ko nepieciešams uzlabot vai mācīties no jauna. Tas cilvēkiem paver daudz jaunas iespējas dzīvē, ļauj iekļauties darba tirgū un būt pašpārliecinātākiem par savām iespējām. 
 • Obrázok používateľa Rebeka Raupa
  Prasmju pilnveides projekts ir lieliska iespēja personām, kuras dažādu iemeslu dēļ nav varējušas iegūt prasmes dažādās jomās. Būtiski pieminēt to, ka pirms tam tiek pārbaudīts šo personu zināšanu līmenis, lai varētu noteikt, kādas prasmes ir nepieciešams iegūt un uzlabot. Šis projekts sniedz lielisku iespēju personām, kuras nav varējušas iekļauties darba tirgū, veiksmīgi iegūt šādu iespēju.
 • Obrázok používateľa Madara Lārmane
  Mūsdienās liekas pašsaprotami un mēs pieņemam, ka cilvēki māk rakstīt, lasīt, aprēķināt vienkāršas darbības un izmantot datoru, taču realitāte ir pavisam citādāka. Tas ir iepriecinoši, ka citi aizdomājas arī par cilvēkiem, kuriem nav attīstītas šīs mums tik viegli saprotamās prasmes, jo ne vienmēr cilvēkam ir bijusi iespēja tās iemācīties dzīves laikā. 70 miljoniem cilvēku Eiropā ir grūtības ar šīm prasmēm, kas ir šokējošs skaitlis, tāpēc šī publikācija ir ļoti noderīgs materiāls cilvēkiem, kuriem jāattīsta lasīšanas, rakstīšanas, rēķināšanas un citas prasmes. 
 • Obrázok používateľa Dace Marhiļeviča
  Prieks, ka arī pieagušajiem ir iespēja apgūt prasesmes, kuras agrāk nav bijis iespējasm iemācīties. Pozītīvi arī ir tas, ka paši pieaugušie nekautrējas un vēlas apgūt darbības, kas citiem liekas pašsaprotamas - lasītprase, rēķināšana. Kā arī uzskatu, ka mūsdienās parsemes, kas saistītas ar digitālām iespējām ir nozīmīgas un paver daudzas iespējas kā savu dzīvi atvieglot, tapēc tas šķiet pozitīvi, ka arī tas piegušajiem tiem apmācīts.