chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektronická platforma vzdelávania dospelých v Európe

 
 

Spravodajstvo

Tallinna Ülikooli õppeosakond võtab tööle õppekorralduse spetsialisti

01/02/2019
Jazyk: ET

Õppekorralduse peaspetsialistilt ootame huvi ja soovi tegeleda tasemeõppe õppekorralduse arenduse ja kvaliteedikindluse tagamisega. Õppekorralduse peaspetsialisti ülesandeks on juhtida õppekorralduse arendustegevusi, korraldada vastuvõttu, koostada õigusakte ja juhendmaterjale, nõustada ülikooli töötajaid valdkonna küsimustes ja teha järelevalvet.  Ülesannete edukaks täitmiseks osaleb peaspetsialist tegevuspõhimõtete väljatöötamisel, kogudes sisendit nii Eestist kui välisriikidest ning teeb koostööd ülikooli akadeemiliste üksuste töötajatega. 

Täpsemalt vaata ametijuhendi kavandist

Sobival kandidaadil on: 

  • magistrikraad või sellele vastav kvalifikatsioon, soovitavalt sotsiaal- või haridusteadustes;
  • vähemalt 2-aastane nõustamise ja protsessijuhtimisega seotud töökogemus haridusvaldkonnas. Eelteadmised kõrghariduse õppekorraldusest ja terviku nägemise, info süstematiseerimise ja analüüsi oskus. 
  • eesti keele valdamine kõrgtasemel (C1), inglise keele valdamine kesktasemel (B2), soovitavalt vene keele valdamine algtasemel (A2);
  • kontoritarkvara (teksti-, tabeltöötlus- ja esitlusprogrammid, internet) heal tasemel kasutamisoskus;
  • väga hea suhtlemisoskus, algatus- ja koostöövõime, avaliku esinemise oskus, analüüsivõime, kõrge stressitaluvus.

Omalt poolt pakume mitmekesist tööd avalik-õiguslikus ülikoolis, võimalust algatada ja eest vedada sisulisi muudatusi õppekorralduses, professionaalset ja toetavat meeskonda, enesetäiendamisvõimalusi, puhkust 35 kalendripäeva aastas.

Tööle asumine esimesel võimalusel.

Konkursil osalemiseks palume esitada elulookirjeldus ja motivatsioonikiri koos palgasooviga hiljemalt 17. veeburariks 2019 e-posti aadressile konkurss@tlu.ee märgusõnaga "Õppekorralduse peaspetsialist" või kandideerida läbi CV-Online süsteemi.

Dokumendivoorust edasi pääsenud kandidaatidega võtame ühendust ühe nädala jooksul pärast dokumentide saatmise tähtaega. Konkursilt välja jäänud kandidaatidele anname tagasisidet ühe kuu jooksul pärast dokumentide saatmise tähtaega.

Lisainfo: õppeosakonna juhataja Helen Joost, tel 640 9130, helen.joost@tlu.ee

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn