chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Elektronická platforma vzdelávania dospelých v Európe

 
 

Zdroj

Podstawy Sztucznej inteligencji - darmowy kurs online #AI Challenge

Jazyk: PL

Autor Monika Schmeich...

7 Października 2019 roku Fundacja Digital Poland rozpoczęła akcję pod hasłem #AIChallenge. Na platformie navoica.pl, której  właścicielem jest Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa wy ższego opublikowany został darmowy kurs online dotyczący zagadnień związanych z podstawami Sztucznej Inteligencji. Fundacja dąży do tego, aby kurs ukończyny został przez co najmniej 1% Polaków.

Kurs jest przeznaczony dla osób zainteresowanych poznaniem, czym jest sztuczna inteligencja, skąd się wywodzi i jakie ma zastosowanie. Poruszane zagadnienia są opisane prostym językiem i zilustrowane licznymi przykładami, co sprawia, że nauka jest łatwa i przyjemna.

Kurs składa się z pięciu rozdziałów (Wprowadzenie, Co to jest algorytm? Jak maszyny się uczą? Jak zbadać jakość sztucznej inteligencji?, Zakończenie). Dostęp do poszczególnych rozdziałów jest swobodny, a kursanci mogą sami wybrać interesujący fragment i w dowolnym momencie zapoznać się z jego treścią.

/lv/file/asset-v1opipibdzipodstawysipodstawysi01typeassetblocksibanerek1036x652pngjpgasset-v1_opi_pib_dzipodstawy_sipodstawy_si_01typeassetblocksi_banerek_1036x652.png.jpg

Więcej informacji:

https://www.digitalpoland.org/inicjatywa/ai-challenge

Kurs dostępny jest tutaj.

Interesują Cię nowe technologie w edukacji dorołych? Szukasz inspiracji i niestandardowych form?

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie wszystkie artykuły na ten temat dostępne na polskim EPALE! 

Autor (autori) zdroja: 
Maja Odolińska, Sylwia Zarańska, prof. dr hab. inż. Krzysztof Marasek
Dátum publikácie:
piatok, 29 november, 2019
Jazyk dokumentu
Typ zdroja: 
Otvorené vzdelávacie zdroje
Značky:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn