chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronická platforma vzdelávania dospelých v Európe

Kalendár

Vidzemes reģionālais seminārs par bibliotēkas un sabiedrības ilgtspējīgu attīstību

Autor Aldis Lazda pred 3 mes. 1 týždeň

streda 23 september 2020

2020. gada 23. septembrī tiešsaistē, platformā “Microsoft Teams”, notiks Vidzemes reģionālais seminārs “Bibliotēkas un sabiedrības ilgtspējīga attīstība: mēs būvējam šo pasauli paši”.
Seminārs ir trešais pasākums reģionālo semināru ciklā, ko organizē Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB), UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB).

Semināra mērķis ir palīdzēt bibliotekāriem izprast ANO Ilgtspējīgas attīstības mērķus un iepazīt labās prakses pieredzes stāstus, tādējādi saredzot savas iespējas piedalīties ilgtspējīgas attīstības mērķu sasniegšanā.

 Semināra mērķauditorija ir Vidzemes reģiona bibliotekāri, taču – tā kā seminārs notiek tiešsaistē, tajā piedalīties ir aicināts ikviens, kuram interesē bibliotēku darbs ar ilgtspējīgas attīstības mērķiem. Dalība seminārā ir bez maksas. Lai iegūtu saiti dalībai seminārā, pieteikšanās – obligāta.

Pieteikuma formu lūgums aizpildīt līdz 14. septembrim.

Hlavný jazyk:
Poplatok za účasť: 
Nie
Termín registrácie: 
14/09/2020
Udalosť online: 
Áno
Organizátor: 
Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB), UNESCO Latvijas Nacionālā komisija un Latvijas Bibliotekāru biedrība (LBB)
Typ organizátora: 
Iné podujatie
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email