chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektronická platforma vzdelávania dospelých v Európe

Kalendár

Täiskasvanute koolitaja väljaõpe

Autor Sigrid Aruväli pred 2 mes. 1 týždeň

štvrtok 28 január 2021 to piatok 11 jún 2021
Tallinn
,
Täiskasvanute koolitaja väljaõpe

Täiskasvanute koolitaja väljaõpe

Põhjalik täiskasvanute koolitaja väljaõpe, mis annab Sulle tugeva baasi, teadmised ja oskused, et edukalt töötada koolitajana. Koolitus lähtub andragoogika põhiprintsiipidest. Koolitusel läbitakse kõik koolitajale vajalikud kompetentsid - saad laiapõhjalised teadmised täiskasvanute koolitamise põhimõtetest ja kaasaegsed oskused koolitamiseks. Koolituse väärtuseks on võimalus kõik koolitaja töö aspektid turvalises keskkonnas ise läbi katsetada, saada tagasisidet nii professionaalsetelt koolitajatelt kui kaasõppijatelt ning saada koolitajate kogukonna liikmeks.

Täiskasvanute koolitaja töö eesmärgiks on kutsuda esile muutusi, toetada täiskasvanu õppimist ja arengut, luua õppimiseks sobiv keskkond ning aidata kujundada valmisolek elukestvaks õppimiseks ja pidevaks enesearenguks. Vajadus professionaalsete täiskasvanute koolitajate järele on nüüdisaja õppimisel ja arengul põhinevas ühiskonnas üha kasvav.

Et olla oskuslik, tulemuslik ja edukas koolitaja, ei piisa üksnes tugevatest erialastest teadmistest - professionaalina tegutsemiseks on vaja teadmisi täiskasvanute õpetamisest ja õppimisest ehk täiskasvanuõppe põhiprintsiipidest ja koolitajaoskusi.

Innowise Koolitaja Kompetentsikeskuse Täiskasvanute koolitaja väljaõppe programmi on välja töötanud Eesti üks hinnatumate koolitajate koolitajate meeskond.

Koolituse ülesehitus on praktiline ja õppijad on aktiivsed osalejad ning kaasarääkijad õppeprotsessis, luues, katsetades ja kujundades uusi teadmisi ja oskusi. Olulisel kohal on parimate praktikate tutvustamine, simulatsioonid, juhtumite analüüsid, kogemuste vahetus.

  Sihtgrupp: koolitusele on oodatud alustavad koolitajad ja koolitusvaldkonda sisenejad; koolitajad, kes soovivad süsteemselt ja terviklikult koolitaja kompetentse arendada; andragoogilise ettevalmistuseta koolitajad.

  Koolituse maht: 116 tundi, millest 84 tundi on auditoorset tööd ning 32 tundi iseseisvat tööd

  Hlavný jazyk:
  Typ udalosti: 
  Podujatie z oblasti odborného rozvoja
  Poplatok za účasť: 
  Áno
  Udalosť online: 
  Nie
  Organizátor: 
  Innowise Koolitaja Kompetentsikeskus
  Typ organizátora: 
  Iné podujatie
  Kontaktné údaje: 
  Koolituse kontaktisik: Liina Sieberk liina.sieberk@innowise.ee +372 56606938
  Počet delegátov: 
  < 100
  Cieľová skupina: 
  Pracovníci z akademickej sféry, študenti, výskumní pracovníci z oblasti andragogiky
  Siete a organizácie zamerané na vzdelávanie dospelých
  Projekty a partnerstvá
  Preberaná téma:
  Zámery a ciele: 
  Valmisolek töötada täiskasvanute koolitajana.
  Očakávané výsledky vzdelávania: 
  Koolitusel õpid: -läbi viima eesmärgipäraseid ja täiskasvanu õppimist toetavaid koolitusi lähtudes täiskasvanuõppe põhiprintsiipidest; -kasutama erinevaid täiskasvanuõppe metoodikaid; -arvestama grupiprotsesse ja toetama grupi arengut; -kasutama asjakohaseid hindamis- ja tagasisidemeetodeid õpitulemuste, õppeprotsessi ja enesehindamiseks; -mõtestama oma rolli ja vastutust täiskasvanute koolitajana. Samuti saad ülevaate: -millised on võimalused panustada koolitajate praktikakogukonna ja täiskasvanuhariduse arengusse; -miks ja kuidas taotleda täiskasvanute koolitaja kutset.
  Uznanie/certifikácia účasti alebo výsledkov vzdelávania: 
  Tunnistus ja tõend: Koolituse õpiväljundite omandamine on tõendatud ja õppijale väljastatakse tunnistus, kui õppija on osalenud 63 auditoorses tunnis (84st) ning täitnud hindamisülesanded (vt täpsemalt koolituse õppekavast). Hindamisel mitteosalenud või hindamist mitteläbinud õppijale väljastatakse tõend koolitusel osalemise kohta läbitud teemade lõikes.
  Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email