chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Platforma electronică pentru educația adulților în Europa

 
 

Spațiul de știri

Tikšanās ar grāmatu sērijas "Mēs. Latvija, XX gadsimts" autoriem Iecavas bibliotēkā

19/07/2019
Limba: LV

Edvarta Virzas Iecavas bibliotēka ir saņēmusi lielisku ziņu. Kultūrkapitāla fonds atbalsta bibliotēkas ieceres un ir apstiprinājis literatūras nozarē iesniegto projektu «Tikšanās ar grāmatu sērijas «Mēs. Latvija, XX gadsimts» autoriem».

Projekta īstenošanai piešķirti 720 eiro. To ar līdzfinansējumu atbalsta Iecavas novada dome.

Pateicoties šai iespējai, reizi mēnesī, sākot ar septembri un līdz pat nākamā gada aprīlim, bibliotēkas apmeklētājiem, Iecavas novada iedzīvotājiem un citiem interesentiem būs iespēja tikties ar astoņiem mūsdienu latviešu literatūras rakstniekiem: Gundegu Repši, Ingu Gaili, Māri Bērziņu, Andri Akmentiņu, Andru Manfeldi, Arno Jundzi, Noru Ikstenu un Osvaldu Zebri.

Par pasākumu norisi sekojiet līdzi informācijai izdevumos "Iecavas Ziņas" un "Bauskas dzīve" kā arī  bibliotēkas sociālo tīklu profilos un Iecavas novada pašvaldības mājas lapā www.iecava.lv.

Informācija sagatavota Edvarta Virzas Iecavas bibliotēkā.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn