chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Platforma electronică pentru educația adulților în Europa

 
 

Calendar

Dyskusyjny Klub Coacha: Przekraczanie siebie - coaching na poziomach Diltsa

Postat de Mariusz Dłużak 3 luni 4 săptămâni în urmă

Joi 21 Noiembrie 2019
Katowice
,
Dyskusyjny Klub Coacha: Przekraczanie siebie - coaching na poziomach Diltsa

Zapraszamy coachów, trenerów, menedżerów, konsultantów, mentorów, psychologów, doradców zawodowych oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem osobistym na dziewiąty w 2019 roku Dyskusyjny Klub Coachingu!

Czwartek, 21 listopada 2019 r., w godz. 17.30-20.30 - Dyskusyjny Klub Coacha poprowadzi dr Tatiana Krawczyńska-Zaucha. Temat: "Przekraczanie siebie - coaching na poziomach Diltsa".

W wielu sytuacjach, szczególnie podczas coachingu czy warsztatów, pracujemy z Klientami na różnych poziomach, które jako coachowie z łatwością rozpoznajemy:
- przekonania,
- wartości,
- tożsamość.

Na przestrzeni ostatnich dziesięcioleci przeprowadzono wiele badań, w jaki sposób to, co myślimy i w co wierzymy wpływa na nasze zachowania, na nasze działanie, a nawet na to, czy uda się nam osiągnąć zaplanowany przez nas samych cel.

Bardzo przydatnym modelem w pracy coachingowej, spójnie ukazującym wpływ poszczególnych poziomów na życie człowieka, jest tzw. model poziomów neurologicznych Diltsa. Jego zastosowań jest wiele, od zmiany jednostki do zamiany organizacji, poprzez określenie tego, co promuje a co ogranicza skuteczność menedżera czy lidera.

Podczas warsztatów uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z samym modelem piramidy Diltsa oraz z jego aplikacjami w procesie coachingu.

Prowadząca:
Tatiana Krawczyńska-Zaucha
- doktor nauk humanistycznych, biofizyk, kosmolog. Jest Global Executive & Leadership PCC coachem, certyfikowanym trenerem biznesu, Executive Coachem Marshall Goldshmit SCC, jedynym w Polsce StandOut Strengths Coachem oraz członkiem Zarządu International Coach Federation Polska. Ma 12-letnie doświadczenie pracy w międzynarodowych korporacjach na różnych poziomach strategicznego zarządzania. Ten fakt stanowi mocny fundament jej szkoleń i coachingu oraz otwarcia i zrozumienia potrzeb liderów i organizacji.

Prowadzi profesjonalne szkolenia i procesy coachingowe dla kadry menedżerskiej, zarządów i prezesów globalnych korporacji i mniejszych firm. Jej bogate doświadczenie jako coacha oraz elastyczny styl coachingu owocuje nieprawdopodobną obecnością coachingową, która otwiera przestrzeń do pracy i odkryć dla każdego klienta. W nauczaniu coachingu kładzie nacisk na uważność w stosunku do siebie i klienta, samoświadomość oraz autentyczność coacha ( https://sedmo.pl/).

Logistyka:
Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w warsztacie.
- Koszt uczestnictwa: 50zł* (członkowie Izby Coachingu i Klubu Izby Coachingu - bezpłatnie),
- Zapisy i wpłaty wyłącznie przez portal evenea.pl/event/dkc2019-9/
- Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność wpłat,
- Miejsce: Centrum Biurowo-Szkoleniowe, Katowice, ul. Moniuszki 7 (centrum Katowic, 5 minut piechotą od Dworca PKP i 3 minuty od Rynku),
- W razie pytań zapraszamy do kontaktu: Barbara.Lech@ic.org.pl | Mariusz.Dluzak@ic.org.pl

* W przypadku rezygnacji z udziału wcześniej niż na tydzień przed dniem warsztatu zwracamy wpłatę z potrąceniem 10% (nie mniej niż 10 zł) opłaty manipulacyjnej. Przy rezygnacji mniej niż 7 dni przed warsztatem wpłata nie jest zwracana.

Zapraszamy!

Organizator: Izba Coachingu Oddział Śląski - Barbara Lech, Mariusz Dłużak

Do zobaczenia wkrótce!

Limba principală:
Tipul evenimentului: 
Eveniment de dezvoltare profesională
Taxă de participare: 
Da
Termen-limită de înscriere: 
21/11/2019
Eveniment online: 
Nu
Organizat de: 
Śląski Oddział Izby Coachingu
Tip organizator : 
Alt eveniment
Date de contact: 
ul. Smulikowskiego 4 00-389 Warszawa
Grup-țintă: 
Rețele și organizații de învățare a adulților
Scopuri și obiective: 
Zapoznanie uczestników warsztatów z modelem piramidy Diltsa oraz z jego aplikacjami w procesie coachingu.
Rezultate scontate ale învățării: 
Rozpoznawanie u Klienta poziomów: środowiska, zachowania, umiejętności, emocji, przekonań, wartości, tożsamości, misji, wizji i duchowości. Oraz zastosowanie modelu Diltsa - od zmiany jednostki do zamiany organizacji, poprzez określenie tego, co promuje a co ogranicza skuteczność menedżera czy lidera.
Recunoașterea/certificarea participării și/sau a rezultatelor învățării: 
Wszyscy uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w warsztacie.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn