chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Platforma electronică pentru educația adulților în Europa

Calendar

Akademie pro neziskovky

Postat de Kristýna Fantová 2 luni 6 zile în urmă

Marţi 28 Ianuarie 2020 to Luni 28 Decembrie 2020
Praha
,

Chcete investovat do rozvoje své neziskovky? Chcete se učit od odborníků ve velké mezinárodní firmě? Máte zájem o účast v intenzivním ročním programu, založeném na koučinku a expertním poradenství? Pak pro vás máme nabídku, která by vás mohla zajímat!

T-Mobile už sedmým rokem otevírá vzdělávací program Akademie T-Mobile, ve kterém nabídne sedmi pracovníkům neziskových organizací dlouhodobou profesní podporu. Vybraní účastníci dostanou k dispozici odborného mentora, kouče, expertní konzultace na zvolené téma v oblasti organizačního rozvoje neziskové organizace a možnost rozvíjet své dovednosti na interních školeních T-Mobile. Operátor nabízí tuto podporu neziskovkám, které se chtějí profesionalizovat v oblasti HR, PR, marketingu, managementu, finančního řízení, IT, fundraisingu či práce s dobrovolníky.

Limba principală:
Tipul evenimentului: 
Eveniment de dezvoltare profesională
Taxă de participare: 
Nu
Termen-limită de înscriere: 
14/02/2020
Eveniment online: 
Nu
Organizat de: 
T-Mobile
Tip organizator : 
Alt eveniment
Date de contact: 
pomahame@t-mobile.cz
Număr de delegați: 
< 100
Tema abordată:
Scopuri și obiective: 
Do Akademie T-Mobile se mohou hlásit všechny neziskové organizace. Do programu je třeba delegovat jednoho zástupce organizace (interního zaměstnance nebo v případě dobrovolnických organizací kmenového dobrovolníka), který má kompetence ve zvolené oblasti prosadit pozitivní změnu.
Rezultate scontate ale învățării: 
Sedm vybraných účastníků Akademie T-Mobile projde několikaměsíčním programem, který začne seznamovacím setkáním s mentory a kouči, kteří je budou provázet po zbytek období (cca 10 měsíců). Akademie obsahuje: ▪ pravidelná setkání s mentory, kteří budou asistovat účastníkovi v jeho profesním rozvoji; ▪ pravidelná koučovací setkání cca 1x měsíčně; ▪ cca 30 konzultačních hodin s odborníky ve zvolené oblasti (HR, PR, management, marketing, finanční řízení, IT, fundraising, práce s dobrovolníky); ▪ dva tréninky v oblasti soft skills dle vlastního výběru účastníků; ▪ veřejné odborné semináře pro neziskový sektor. Koučování, konzultace a semináře probíhají zpravidla v sídle společnosti T-Mobile v Praze.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn