Recurso
Publicado por Ines VERPLANCKE
Wil je met een groep volwassenen aan de slag gaan rond de vluchtelingencrisis in Europa? En hen een correct beeld geven van die crisis? Dan is het spel 'Vluchtelingen in Europa' de ideale tool.
Het spel 'Vluchtelingencrisis in Europa' is bedoeld voor groepen volwassenen, die het spel in groepen van max. 5 personen spelen. Het bestaat uit 2 delen en wordt gespeeld aan de hand van een spelbord. In deel 1 bekijken de spelers de vluchtelingencrisis door de ogen van de vluchtelingen. In deel 2 veranderen ze van perspectief en bekijken ze de crisis met de ogen van de EU (lidstaten).
Bekijk het filmpje om een idee te krijgen van hoe je het materiaal kan gebruiken.
/pt/file/spel10jpgspel1_0.jpg

Deel 1: Door de ogen van de vluchtelingen
Deel 2: door de ogen van de EU (lidstaten)
Dit spel is ook beschikbaar in het Engels.
Dit didactisch materiaal werd bekroond met een derde prijs van de 'Altiero Spinelli Prize for outreach: spreading knowledge about the EU' 2018.
- Bélgica
Quer comentar? Abra sessão ou registe-se