chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

 
 

Sala de imprensa

Rahvusvahelise koostöö seminarid täiskasvanuhariduse organisatsioonidele

09/11/2017
Idioma: ET

Hea täiskasvanuhariduse praktik!

Kutsume Sind kuulama täiskasvanuhariduse asutuste ja organisatsioonide rahvusvahelise koostöö võimaluste kohta järgmisel aastal!
 
Kui Sinu õppeasutust huvitab koostöö lähiriikidega, siis ootame Sind reedel, 10.novembril Tallinnasse, programmi Nordplus avaseminarile (Meritoni hotellis, kella 11.00-st).
Nimelt algab Põhjamaade- ja Balti riikide hariduskoostöö programmis Nordplus järgmisest aastast uus rahastuse periood: 2018 - 2022.
Registreeru aegsasti siin ja tule kuulama, millised on koostöövõimalused täiskasvanuhariduse valdkonnas.
 
Välja on kuulutatud ka Euroopa haridusprogrammi Erasmus+ järgmise aasta taotlusvoor: taotluste esitamise tähtaeg õpirändeprojektidele on 1. veebruar 2018, strateegilisele koostööle aga 21. märts 2018.
Täiskasvanuhariduse võimalusi Erasmus+ programmis tutvustame lähemalt esmaspäeval, 13.novembril kell 15.00 – 16.00 toimuval veebiseminaril. Vebinarile saab registreeruda siin.  
 
Kui soovid oma rahvusvahelise koostöö mõtetele või ka lihtsalt oma asutuse plaanidele selles vallas tagasisidet, siis pakume 23. ja 24.novembril individuaalset nõustamist.
Seda saab teha nii, et kohtume SAse Archimedes Kadrioru kontoris (L.Koidula 13a) või tuleme ise teie juurde. Vali enda organisatsioonile kohtumise jaoks sobiv aeg siit

Vaata videosalvestust oktoobris toimunud täiskasvanuhariduse rahvusvahelistumise inspiratsioonihommikust siit.

Ole SA Archimedese tegemistega kursis läbi uudiskirja.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn