chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

Blogue

Platforma Workshop.sk prináša inovatívne riešenie vzdelávania zamestnancov

18/09/2020
por Zuzana Riglerová
Idioma: SK

Od čoho závisí úspech vzdelávania – od správne zvolenej oblasti rozvoja alebo od lektora, ktorý kurz školí? Na túto otázku je asi tak nemožné nájsť odpoveď, ako na otázku, či bola skôr sliepka alebo vajce. Pri firemnom vzdelávaní je kľúčové správne definovať oblasť, v ktorej potrebujeme rozvíjať svojich ľudí. Avšak bez odborníka, ktorý má v tejto téme skúsenosti, môžeme výsledky očakávať len márne.

Hľadanie vhodného kurzu, ktorý svojim obsahom a kvalitou zapadne do stratégie vášho firemného vzdelávania, sa preto môže stať zdĺhavým a náročným procesom. Na jednej strane stoja identifikované rozvojové potreby vo vašej spoločnosti a požiadavky na kurzy od vašich kolegov, na strane druhej zasa ponuka vzdelávacích aktivít, po ktorej musíte pátrať na stránkach dodávateľov. Nie je preto vždy ľahké tieto dva brehy spojiť. 

Platforma Workshop.sk je špeciálne navrhnutá pre potreby firemného vzdelávania. Vznikla s cieľom priniesť firmám prehľad o kurzoch a odborníkoch, ktorí sa pohybujú na trhu vzdelávania. Nájdete na nej bohatú a vždy aktuálnu ponuku originálnych školení od lektorov a odborníkov z celého Slovenska, v ktorej môžete vďaka šikovne riešenému technologickému prostrediu jednoducho vyhľadávať a všetky kurzy si objednávať z jedného miesta.

Nakoľko je platforma navrhnutá tak, aby vám umožnila vybrať si nie len konkrétny kurz, ale taktiež lektora, s ktorým ho chcete absolvovať, môžete si rozvojové programy vo vašej spoločnosti vyskladať z viac ako 1 300 tém a viac ako 100 odborníkov. Sto lektorov z celého Slovenska sa rovná sto jedinečným prístupom a príbehom, z ktorých sa môžu vaši ľudia učiť.

Okrem lektorov, ktorí sa školeniu venujú už dlhodobo, nájdete na platforme taktiež mnoho nezávislých lektorov a odborníkov z rôznych odvetví, ktorí školia popri svojmu hlavnému profesijnému zameraniu. Finančnú gramotnosť sa môžete učiť od finančného riaditeľa nadnárodnej spoločnosti, marketing od skúseného marketéra a riešenie konfliktov na pracovisku od certifikovaného mediátora.

Mnoho ľudí s nenahraditeľnými skúsenosťami nemá dostatok časových či finančných kapacít na budovanie vlastného marketingu alebo administráciu spojenú s ponúkaním kurzov. Platforma Workshop.sk podporuje túto komunitu, pomáha im budovať si svoju lektorskú značku a doručuje ich know-how na trh, k zákazníkom, ktorí ho hľadajú.

Workshop.sk je neobmedzeným zdrojom inšpirujúcich kurzov užitočných pre firemné vzdelávanie, a navyše pri každom kurze nájdete  profil jeho autora. Vzdelávanie viete vždy prispôsobiť na mieru vášmu tímu či jednotlivcovi, pre ktorého kurz hľadáte.

Všetky kurzy na Workshop.sk je možné absolvovať v aktuálnych termínoch ako otvorený tréning, alebo jednoducho objednať in-house do firmy.  Lektori radi svojim zákazníkom pripravia individuálnu ponuku a odškolia kurz v ich preferovanom termíne, za dohodnutú cenu, a vždy za podpory odborného tímu Workshop.sk, ktorý sa stará o to, aby všetko prebehlo podľa zákazníkovych predstáv.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email