chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

Sala de imprensa

Õpitund 2020

15/09/2020
por Monica Marfeldt
Idioma: ET

7.oktoobril toimub teist korda üle-eestiline täiskasvanuhariduse sündmus “Õpitund”.

Kutsume sel päeval kõiki täiskasvanuid, sõltumata asukohast, ühe tunni jooksul midagi uut õppima. Õppida võib üksi, koos sõprade, töökaaslaste või kogukonnaga. Lubage uued teadmised ja inspiratsioon oma ellu – õppimine teeb õnnelikuks!

Osalemiseks täida registreerimisvorm.

Kui õpitunnis osaleb üksikisik, siis tuleb sisesta oma ees- ja perekonnanimi ning jätta tühjaks meeskonnanime lahter. Kui õpitunnis osaleb meeskond, siis oma nimega registreerub meeskonna juht ja lisab meeskonnanime lahtrisse organisatsiooni, kollektiivi vm nimetuse. Meeskonnana võivad registreeruda erinevad inimeste grupid, nt sõpruskonnad, kogukonnad, töökollektiivid jt.

Registreerunud kuvatakse interaktiivsel Eesti kaardil, kus on näha, millises Eestimaa paigas ja missuguseid uusi teadmisi ning oskusi täiskasvanud omandavad.

Ootame sel päeval õppivatest täiskasvanutest koolides, tööl jm fotosid, videosid ja sõnumeid, mida jagame ETKA Andras, Terita ning koostööpartnerite Facebooki-lehtedel. Kõigi osalejate vahel loosime välja kingitusi. “Õpitunnis” osalemise videod, pildid, kirjeldused palume saata 7. oktoobril ETKA-le Andras aadressil monica@andras.ee.

Õpitundi kavandades ja läbi viies palun arvestada hetkeolukorda, järgida Terviseameti soovitusi ja käituda vastustustundlikult.

“Õpitundi” korraldavad Eesti Täiskasvanute Koolitajate Assotsiatsioon Andras ning Haridus- ja teadusministeerium Euroopa Sotsiaalfondi projekti “Täiskasvanuhariduse edendamine ja õppimisvõimaluste avardamine” raames. Ettevõtmise eesmärk on Eesti inimeste teadlikkuse tõstmine elukestva õppe võimalustest ja motivatsiooni kujundamine eneseharimiseks.

REGISTREERU SIIN

 

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email