Resource Details
RECURSOS

Zaļā brīvība izveidojusi stratēģiju kampaņai par pārtikas atkritumu mazināšanu mājsaimniecībās

Šī stratēģija apkopo informāciju par sabiedrības izpratnes veicināšanas kampaņu “Ar cieņu par pārtiku”, kas no 2018. gada līdz 2021. gadam tiek īstenota sešās valstīs: Bulgārijā, Horvātijā, Igaunijā, Latvijā, Lietuvā un Rumānijā, un trīs gadu garumā pozitīvā veidā rosina patērētājus aizdomāties par pārtikas atkritumu jautājumu globāli, pilnveidot atbildīga pārtikas patēriņa prasmes savas mājsaimniecības virtuvēs.

Kampaņa “Ar cieņu par pārtiku” balstās uz globālās izglītības pieeju pārtikas atkritumu tematam. Globālā izglītība veicina izpratni par to, kādā veidā mūsu dzīves ir saistītas ar citu cilvēku dzīvēm visā pasaulē, piemēram, kā pārtikas izmešana atkritumos ietekmē pārtikas nodrošinājumu, īpaši valstīs ar zemiem ienākumiem.

Biedrība “Zaļā brīvība” tic, ka izpratne par pārtikas atkritumu globālo ietekmi spēj motivēt cilvēkus ieviest izmaiņas savā pārtikas patēriņā. Tāpēc šī kampaņas īstenošanas stratēģija ir veidota, lai atbalstītu ar nepieciešamajām zināšanām, metodoloģiju un rīkiem. 

Par projektu “Ar cieņu par pārtiku” vairāk var uzzināt šeit.

Resource Details
Autor(es) do recurso
Biedrība "Zaļā brīvība"
Tipo de recurso
Recursos de ensino aberto
País
Data de publicação
Língua do documento
Login (0)
Etiquetas

Want to add a resource ?

Don't hesitate to do so! Click the link below and start posting a new resource!