chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

Sala de imprensa

Wytyczne dotyczące standardów świadczenia usług rozwojowych metodami zdalnego dostępu oraz monitoringu takich usług

24/03/2020
por Justyna Bednarz
Idioma: PL

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Ministerstwem Funduszy i Polityki Regionalnej przygotowała Wytyczne określające standardy świadczenia usług realizowanych zdalnie.

Dokument ten określa warunki techniczne i organizacyjne niezbędne dla zachowania jakości usług świadczonych zdalnie, które publikowane będą w BUR. Pozwala on na niezwłoczne wdrożenie proponowanych rozwiązań, a także zapewnia skuteczny sposób prowadzenia monitoringu oraz umożliwia Operatorom PSF dokonanie ich rozliczenia, dając zapewnienie o kwalifikowalności ponoszonych wydatków.

Przedstawione w Wytycznych rozwiązania są możliwe do natychmiastowego zastosowania. W celu zapewnienia oczekiwanego poziomu jakości usług publikowanych w BUR dopuszcza się możliwość dokonywania modyfikacji sformułowanych w Wytycznych zasad, w odpowiedzi na dalszy rozwój sytuacji, której nie jesteśmy w stanie przewidzieć, o czym PARP będzie informowała na portalu BUR. Prosimy o bieżące śledzenie Aktualności BUR.

Wytyczne dotyczące standardów świadczenia usług rozwojowych metodami zdalnego dostępu

Instrukcja wypełniania Karty usługi świadczonej zdalnie

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn