chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

Recurso

Aptauja par EPALE platformu

Idioma: LV

Publicado por Agnese Zarāne

2019. gada nogalē Erasmus+ programmas  projekta “EPALE Nacionālais atbalsta dienests” komanda veica elektronisku aptauju ar mērķi noskaidrot viedokļus par EPALE platformas darbību, kā arī mūžizglītību Latvijā kopumā. Iegūtās atbildes tiks izmantotas, lai uzlabotu platformas darbību – gan tehniski, gan saturiski, kā arī veicinātu jaunu lietotāju reģistrēšanos un vietnes lietošanu.

EPALE ir atvērtas dalības daudzvalodu kopiena (24 Eiropas valstu valodās) ar vairāk nekā 60 000 reģistrētu lietotāju visā Eiropā. Platforma paredzēta andragogiem, skolotājiem, apmācību vadītājiem, pētniekiem, pasniedzējiem, bibliotekāriem, politikas veidotājiem un ikvienai citai personai, kas strādā pieaugušo izglītības jomā visā Eiropā.

Projekts “EPALE nacionālais atbalsta dienests” atbild par EPALE darbību latviešu valodā, veicinot nacionālā satura veidošanu, nodrošinot diskusiju un pieredzes apmaiņas vidi Latvijas pieaugušo izglītības profesionāļiem kā valsts mērogā, tā arī starptautiski.

Projekta mērķis ir piesaistīt pēc iespējas vairāk aktīvu Latvijas lietotāju, kas iekļaujas starptautiskajā kopienā, uztur diskusiju par pieaugušo izglītības aktuāliem jautājumiem, informē par gaidāmiem notikumiem un aktualitātēm pieaugušo izglītības nozarē Latvijā un raksta par labās prakses piemēriem, dalās ar resursiem.

Autor(es) do recurso: 
Agnese Zarāne
Data de publicação:
Quinta-feira, 30 de janeiro de, 2020
Língua do documento
Tipo de recurso: 
Outros
País:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn