chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

Recurso

Jauns e-mācību modulis darba meklētājiem “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju”

Idioma: LV

Publicado por Aldis Lazda

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) izstrādājusi jaunu e-mācību moduli “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju”, kas darba meklētājiem, autorizējoties ar portāla Latvija.lv starpniecību, ir pieejams NVA e-pakalpojumu vietnē: http://e-apmaciba.nva.gov.lv.

Elektroniskās apmācības modulis “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju” sastāv no trim sadaļām:

  • “Darba meklēšana”,
  • “Laika plānošana” un
  • “Stresa vadība”.

Modulis darba meklētājam sniedz ieteikumus gan savu zināšanu, prasmju un iemaņu izpētei, gan lietderīgai laika plānošanai darba meklējumos, gan palīdz pārvarēt stresu, kas var rasties bezdarba situācijā un jauna darba meklēšanas laikā. Mācību saturā iekļauti teorētiskie skaidrojumi, audio un videomateriāli, dialoga simulācijas un pašpārbaudes iespējas. Mācību vielas apguves ilgums ir 5 akadēmiskās stundas. Lai nokārtotu pārbaudes testu, pareizi jāatbild vismaz uz 30% jautājumu.

 

E-apmācības modulis “Kā veidot efektīvu darba meklēšanas stratēģiju” ir izstrādāts NVA īstenotā Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta “Atbalsts bezdarbnieku izglītībai” ietvaros, lai veicinātu bezdarbnieku un darba meklētāju konkurētspēju darba tirgū.

Autor(es) do recurso: 
Nodarbinātības valsts aģentūra
Data de publicação:
Quinta-feira, 21 de novembro de, 2019
Língua do documento
Tipo de recurso: 
Recursos de ensino aberto
País:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn