chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

 
 

Sala de imprensa

Mākslas akadēmijā atklās studentu mākslas darbu tirgu «JAUNmarka»

10/12/2019
Idioma: LV

Latvijas Mākslas akadēmijā (LMA) no 2019. gada 14. decembra līdz 2020. gada 5. janvārim ar jaunu ekspozīcijas izkārtojumu un virzienu uz konceptuālām pārmaiņām nāk klājā ikgadējais studentu mākslas darbu tirgus, kas šogad ieguvis arī jaunu nosaukumu “JAUNmarka”.

Latvijas Mākslas akadēmija šobrīd kā vienu no svarīgiem uzdevumiem saredz sniegt iespēju ikvienam ieskatīties šajos studentu radošajos meklējumos. Piemēram, Mākslas akadēmijas simtgades izstāde “Academia” nekautrējās parādīt vispārdrošākos studentu darba procesus un ļāva teju fiziski sajust topošo mākslinieku jaunradi.

Gandrīz mēnesi  ilgajā “JAUNmarkā” ikvienam būs iespēja ne tikai apskatīt topošo mākslinieku darbus, bet arī atbalstīt studentus darbus iegādājoties. Šogad “JAUNmarkā” nozīmīga ir arī pašu studentu iesaiste – visas izstādes garumā apmeklētājiem būs iespēja klātienē sastapt darbu autorus. Savukārt uz mākslas darbu cenu zīmēm bez mākslinieka vārda un darba nosaukuma būs norādīta arī konkrētā Latvijas Mākslas akadēmijas katedra, kurā šobrīd studē topošais mākslinieks. Tas apmeklētājiem radīs plašāku priekšstatu par Latvijas Mākslas akadēmijas struktūru un konkrētā studenta veikumu.

 

Vairāk: www.lsm.lv.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Apresentando 1 - 1 de 1
  • Retrato de Vivita Ošiņa
    Žēl, ka rakstu izlasu novēloti, jo vairs nav aktīvi izstādes datumi. 
    Katru gadu redzu afišas Rīgas centrā par šo izstādi un iespēju iegādāties studentu gleznas. 
    Manuprāt, tā ir lieliska iespēja jaunajiem māksliniekiem parādīt savu talantu un nopelnīt naudu, komunicēt savstarpēji un ar cilvēkiem, kuri apmeklē izstādi, vēlas iegādāties darbus.