chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

 
 

Sala de imprensa

Ilgtspējīga mode: foto izstāde, lekcija un apģērbu demonstrācija

03/12/2019
Idioma: LV

Daugavpils dizaina un mākslas skolas "Saules skola" aucina uz foto izstādes atklāšanu, lekciju par ilgtspējīgu modi un ilgtspējīgas modes apģērbu demonstrāciju, kas notiks 6.decembrī, plkst. 13:30 - 15:00 skolas telpās Saules ielā 6-8, Daugavpilī!

Pasākumā piedalīsies biedrības “Zaļā brīvība” ilgtspējīgas modes eksperte Dace Akule un ilgtspējīgas modes zīmola Velga Code dibinātāja Velga Krukovska.

Pasākumā atklāsim biedrības "Zero Waste Latvijas" foto izstādi, kā arī iepazīstināsim ar foto stāstu konkursa “Mantots ir vērtīgs” uzvarētāju darbiem, kuros cilvēki sociālajos tīklos dalījās ar stāstiem par viņu garderobēs esošiem ilgi kalpojošiem vai no vecākām paaudzēm mantotiem apģērbiem. Tāpat pasākuma laikā ikvienam būs arī lieliska iespēja vairs neizmantotas drēbes nodot pārstrādei īpašos Eco Baltia vide un Latvijas Zaļā punkta nodrošinātos konteineros.

Pasākums notiek projekta “Mantots apģērbs ir vērtība: lietotu un ilglaicīgi izmantotu apģērbu popularizēšana Latvijas sabiedrībā” ietvaros, ko atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds, Latvijas Zaļais punkts un Eco Baltia vide.

 

Avots: www.saules.lv.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn