chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

 
 

Recurso

BYMBE: "Bringing young mothers back to education": Projekto rezultatai

Idioma: LT
Document available also in: DE EN ES IT BG

Publicado por Sonja Karbon

Projekto BYMBE – Jaunų mamų grąžinimas į mokymąsi – tikslas parengti mokymo priemones socialiniams darbuotojams, mokytojams ir suaugusiųjų švietėjams, skirtas pagelbėti jaunoms 15-25 metų amžiaus mamoms grįžti į mokymąsi ir įgyti kvalifikaciją, taip padidinant jų galimybes darbo rinkoje.

Jauno amžiaus mamos dažnai nutraukia mokslus, nebaigia net vidurinės mokyklos ir vėliau susiduria su sunkumais siekiant grįžti į mokymąsi, įgyti profesiją ar susirasti darbą, turėdamos žemą kvalifikaciją. Tai vis dar yra didelė problema Europoje, ir jos sprendimui Europiniu lygiu susivienijo projekto partneriai iš skirtingų šalių, turintys skirtingos veikos patirties bei pasižymintys vieni kitus papildančiais gebėjimais.

Bymbe projektas patvirtintas Europos Komisijos ir finansuojamas pagal Erasmus +  KA2 suaugusiųjų švietimo strateginės partnerystės programą. Projekto metu sukurtos inovatyvios mokymo metodikos socialiniams darbuotojams, mokytojams ir suaugusiųjų švietėjams, dirbantiems su jauno amžiaus motinomis. Metodikos praturtintos projekte dalyvaujančių šalių švietimo ir paramos galimybių analize, leidžiančia įgyti žinių apie kiekvienos šalies tikslinių grupių situaciją ir poreikius.

Projekto veiklos pasižymi Europine dimensija siekiant spręsti jaunų mamų problemas plačiąja prasme. Paramos jaunoms mamoms veiklos įgyvendintos miesto ir kaimo vietovėse.

taip pat galima  EN, DE, IT, ESP, BGR

 

Autor(es) do recurso: 
Social Innovation Fund
Data de publicação:
Terça-feira, 12 de novembro de, 2019
Língua do documento
Tipo de recurso: 
Estudos e relatórios
País:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn