chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

 
 

Sala de imprensa

Pobieraj i udostępniaj materiały europejskiej wystawy „Edukacja dorosłych”!

09/10/2019
Idioma: PL
Document available also in: EN IT EL FR ET

Na wystawie zebrano efekty 28 projektów Erasmus+ prowadzonych w sektorze Edukacja Dorosłych w całej Europie. Mają one na celu umożliwianie podnoszenia umiejętności, zdobywania nowej wiedzy oraz dbanie o dobrostan uczestników – bez względu na kontekst społeczny, w jakim funkcjonują.
   

Wystawa jest dostępna online, a zgromadzone prace przygotowano w formie plakatów o formacie A3. Prace udostępniamy wszystkim zainteresowanym, którzy chcieliby je pobrać, wydrukować i udostępnić szerszej publiczności podczas własnego wydarzenia organizowanego w ramach #ErasmusDays. Zachęcamy do korzystania: https://we.tl/t-CSwYCLy3CQ

   
Włączanie uchodźców, wykorzystanie nowych technologii przez nauczycieli, dzielenie się wiedzą, umiejętnościami i opiniami na temat edukacji przedporodowej, integracja więźniów poprzez edukację, ekologiczne nowinki w budownictwie… – to tylko niektóre tematy, jakie nauczyciele, trenerzy, badacze, naukowcy, wolontariusze z całej Europy rozwijają, promując zrównoważony rozwój i postawę otwartości wśród dorosłych.
 

W ramach tegorocznej edycji #ErasmusDays na wystawie przedstawiono zdjęcia wybranych projektów edukacyjnych skierowanych do osób dorosłych – po jednym z każdego kraju uczestniczącego w programie (Albania, Belgia, Chorwacja, Cypr, Czechy, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry, Wielka Brytania, Włochy).
 

Ogólnoeuropejska wystawa „Edukacja dorosłych” to wyjątkowa okazja, aby projekty Erasmus+ z sektora Edukacja Dorosłych stały się bardziej rozpoznawalne wśród szerszego grona obywateli, specjalistów i decydentów. Dzięki niej lepiej poznacie możliwości programu Erasmus+, łatwiej znajdziecie europejskich partnerów do projektów i zainspirujecie się dobrymi praktykami z całej Europy.
 

Zachęcamy Was do dzielenia się na EPALE swoimi doświadczeniami w obszarze integracji społecznej i zawodowej osób dorosłych, szczególnie tych znajdujących się w niekorzystnej sytuacji!

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Apresentando 1 - 1 de 1
  • Retrato de Maria Parmakli
    Περισσότερες πληροφορίες για τη συμμετοχή της Κύπρου και το πρόγραμμα "Ladies first!" θα βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο: