chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

 
 

Sala de imprensa

V Písku mají nové centrum vzdělávání pro veřejnost

24/07/2019
Idioma: EN

Součástí nové městské knihovny v Písku je centrum vzdělávání, které tvoří kompletně vybavené učebny a další vhodné prostory, v nichž bude možné zajišťovat vzdělávací a rozvojové aktivity pro veřejnost. Využívat je bude možné zdarma.

„Mezi pořízené učebny patří jazyková, digitální a polytechnická učebna, řemeslná dílna a výcviková kuchyňka. Dále pak venkovní vzdělávací prostory, bylinková zahrádka, geologický park a astronomická pozorovatelna,“ vysvětlil Petr Jelínek z odboru investic a rozvoje MÚ Písek. Dodal, že se tam budou konat pravidelné vzdělávací akce určené veřejnosti bez omezení věku.

Podle slov mluvčí města Ireny Malotové se tu chystají vedle jazykových a počítačových kurzů také řemeslné workshopy a kurzy různých manuálních a technických dovedností. „Pro děti a mládež se již připravují zájmové vzdělávací kluby pro rozvoj a podporu především přírodovědných znalostí,“ upřesnila Irena Malotová.

https://pisecky.denik.cz/zpravy_region/centrum-vzdelavani-podporila-dotace-20190722.html

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn