chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

Recurso

Lista narzędzi ICT dla trenerów, facylitatorów, edukatorów

Idioma: PL

Publicado por Radek Czahajda

Zebrałem narzędzia ICT, które przydają się w różnych obszarach pracy trenera i facylitatora. Wiele z nich przyda się również szerzej rozumianym edukatorom. Znajdziesz na liście m.in. miejsca do szukania inspiracji warsztatowej, narzędzia usprawniające sprzedaż, tworzenie materiałów szkoleniowych, prowadzenie szkoleń i ich późniejszą ewaluację. Każde narzędzie opisałem krótko, wskazując ich funkcjonalności, wady i zalety. 

Jesteś nauczycielem? Szukasz inspiracji, sprawdzonych metod i niestandardowych form?

Tutaj zebraliśmy dla Ciebie wszystkie artykuły na ten temat dostępne na polskim EPALE! 

Autor(es) do recurso: 
Radosław Czahajda
Data de publicação:
Quarta-feira, 3 de outubro de, 2018
Língua do documento
Tipo de recurso: 
Artigos
País:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Apresentando 1 - 1 de 1
  • Retrato de Piotr Maczuga
    Mamy taki czas, że wielu tworzy, a niewielu potrafi przetworzyć. Szczególnie w cenie są więc takie zestawienia, bo można w jednym miejscy znaleźć całkiem pokaźną "walizkę" narzędzi. Nie da się przecenić SessionLab.com - szczególnie początkujący trenerzy, którzy nie dysponują jeszcze imponującym pakietem własnych metod i ćwiczeń, ale znakiem czasu jest dla mnie Blinkist - "Aplikacja zawierająca kilkunastominutowe skróty najważniejszych treści z tysięcy książek niefikcyjnych, głównie z obszaru rozwoju, zdrowia, biznesu, finansów i historii. Większość opracowań dostępnych jest zarówno w wersji audio, jak i wideo. W bezpłatnej wersji oferują nową książkę każdego dnia."