chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

Calendário

Täiskasvanute koolitaja baaskoolitus Tartus

Publicado por Kadi Kass 2 meses 2 horas

Segunda-feira 3 de agosto de 2020 to Quarta-feira 30 de setembro de 2020
Tartu, Betooni 9
,

Suur rõõm on kutsuda sellele koolitusele nii  juba tegutsevaid kui ka alustavaid koolitajaid. Koolitus on väga heaks toeks kutseeksamiks valmistumisel. Täiskasvanute koolitaja kutset annab välja täiskasvanute koolitajate assotsiatsioon ANDRAS.

Vastastikuse sobivuse korral on lõpetajatel võimalus hakata meie koostööpartneritena tööle.

Meil on pigem väikesed õpperühmad ning igal õppijal on võimalik saada individuaalset tuge ja nõustamist. Õpiteekonna juhendajaks on  andragoog ja 7. kutsetasemega täiskasvanute koolitaja Ülle Mugu.

Sihtrühm: hetkel töötavad ja ka tulevased koolitajad. Koolitusele on oodatud ka koolitusvaldkonna vastu huvi tundvad inimesed, kelledel puudub koolitamise kogemus.

Koolituse sisu: Toetada täiskasvanute koolitaja kutsestandardi tase 6 ja tase 5 kompetentside omandamist. Õppekava koostamisel on aluseks võetud: Täiskasvanute koolitaja kutsestandardi tase 6 ja tase 5 kompetentsid. Kutsestandard, tase 5: B.2.1. Õppeprotsessi ettevalmistamine, B.2.2. Õppeprotsessi läbiviimine, B.2.3. Õppeprotsessi analüüs ja hindamine, B.2.4. Professionaalne enesearendamine, B.2.5. Täiskasvanute koolitaja kutset läbiv kompetents. Kutsestandard, tase 6: B.2.1 Õppeprotsessi ettevalmistamine, B.2.2 Õppeprotsessi läbiviimine, B.2.3 Õppeprotsessi analüüs ja hindamine, B.2.5 Professionaalne enesearendamine, B.2.10 Täiskasvanute koolitaja kutset läbiv kompetents.

Koolituse maht: 130 ak/h, millest 80 ak/h on auditoorne õpe ja 50 ak/h on iseseisev praktiline töö

Ühe õppija koolituse maksumus: 1150 eurot + km

Personaliekspert OÜ on Töötukassa koolituskaardi partner.

Língua principal:
Tipo de Evento: 
Evento de desenvolvimento profissional
Preço da inscrição: 
Sim
Evento na Internet: 
Não
Organizado por: 
Personaliekspert OÜ Lektor: Ülle Mugu
Tipo de organizador: 
Outro evento
Dados de contacto: 
info@personaliekspert.ee Tel 58439917
Grupo alvo: 
Académicos, estudantes, investigadores em andragogia
Tema tratado:
Metas e objetivos: 
Anda koolitaja tööks vajalikud teadmised ja oskused, mis on kirjeldatud Täiskasvanute koolitaja kutsestandardi tase 6 ja tase 5 kompetentsidena.
Resultados de aprendizagem esperados: 
Koolituse läbinud õppija: • Oskab ette valmistada ja läbi viia täiskasvanute koolitust ning seda analüüsida. • Oskab koostada õppekava, mis vastaks seaduse nõuetele ja täiskasvanud õppija vajadustele. • Teadvustab ennast enesearengu subjektina ning reflekteerib oma kogemust. • Oskab kasutada IKT vahendeid õppeprotsessis ning koostada enda professionaalse tegevuse arenguportfooliot. • Teab erinevaid müügi ja turunduse võimalusi koolitaja töös.
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email