chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

 
 

Calendário

Seniorský líder, seniorská líderka v témach korupcie, mediálnej gramotnosti a občianskej angažovanosti

Publicado por Peter Maľa 1 mês 1 semana

Quinta-feira 12 de setembro de 2019 to Sexta-feira 13 de setembro de 2019
Zvolen
,

Staňte sa seniorskym lídrom alebo líderkou v témach korupcie, mediálnej gramotnosti a občianskej angažovanosti!

Máte chuť spolupracovať s Transparency? Prihláste sa na 2-dňové školenie vo Zvolene (12. - 13. september) prostredníctvom formulára do 2. septembra 2019 tu: https://forms.gle/131KbvGpjykVhzwF7

Počas dvoch dní absolvujete prednášky a diskusie s expertmi na témy kritického myslenia, falošných správ a mediálnej gramotnosti. Budete mať možnosť zahrať si unikátnu únikovú hru s motívom falošných správ a tiež spoznať podobne aktívnych a angažovaných ľuďí z rôznych častí Slovenska.

Transparency organizuje semináre pre seniorov na tému korupcie a falošných správ v rámci projektu Seniori a seniorky proti korupcii už niekoľko mesiacov. Nezapájame ich len ako účastníkov, ale aj ako aktérov vzdelávania - senior lídrov, ktorí sa podujmú na šírenie týchto zručností vo svojich komunitách a mestách.

Práve staršia generácia sa podľa výskumov radí medzi tie zraniteľnejšie. Množstvo vzdelávacích programov na tieto témy je cielených najmä na mládež, no aktivít pre starších je nedostatok.

Účasť na seminári, vrátane školení, ubytovania a stravy je v celej výške hradená. Od účastníkov budeme vyberať iba vratný rezervačný poplatok vo výške 10 eur.

 

/pt/file/dlhujemimtojpgdlhujemimto.jpg

 

Língua principal:
Preço da inscrição: 
Não
Data limite para a inscrição: 
02/09/2019
Evento na Internet: 
Não
Organizado por: 
Transparency International Slovensko
Tipo de organizador: 
Outro evento
Dados de contacto: 
tis@transparency.sk
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn