chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

Calendário

Quo vadis szkolenia

Publicado por Iwona Buks 1 mês 1 dia

Quarta-feira 4 de março de 2020
Warszawa
,

Konferencja jest podsumowaniem VIII Edycji Ogólnopolskiego Badania Benchmarków Efektywności i Jakości Polityk Szkoleniowych (Badanie Benchmarków TDI) w polskich organizacjach.

QUO VADIS SZKOLENIA stanowi przestrzeń do refleksji i dyskusji praktyków zarządzających działami personalnymi nt. kondycji firmowych projektów rozwojowych, poszukując odpowiedzi na pytania o planowanie i realizację działań szkoleniowych, które są rentowne i efektywne biznesowo.

Uczestnikami są:

  • Przedstawiciele HR z przedsiębiorstw biorących udział w badaniu (łączna populacja firm w badaniu to ponad 500 organizacji).
  • Profesjonaliści HR BP, biorący udział w konkursie Top HR BP (łączna liczba uczestników wszystkich edycji konkursu to ponad 600 osób).
  • Właściciele firm doradczych i szkoleniowych, trenerzy biznesu, w tym przedstawiciele środowiska Trenerów Standardu HRD BP oraz pozostali członkowie Stowarzyszenia PSTD.


Uczestnicy, jak co roku otrzymają:

  • Bezpłatny egzemplarz Raportu Rynkowego podsumowującego zarówno bieżące wyniki VII edycji Badania Benchmarków Efektywności Polityki Szkoleń (Badanie TDI), jak i porównawczo wyniki z wszystkich siedmiu lat.
  • Ofertę bezpłatnego udziału w licencjonowanym warsztacie „Efektywność biznesowa szkoleń – jak to osiągnąć?”, przy zakupie książki Kompendium Zarządzania Szkoleniami


Podczas konferencji będą zaprezentowane:

  • Wyniki Badania TDI 2019 oraz trendy obserwowane od 2012 roku.
  • Studium przypadków dobrych praktyk w zakresie HRD – praktycy HR z organizacji osiągających wyróżniające się wyniki w badaniu TDI.
  • Studium przypadków dobrych praktyk w zakresie HR BP – praktycy HR Biznes Partnering’u
Preço da inscrição: 
Sim
Evento na Internet: 
Não
Organizado por: 
Stowarzyszenie PSTD (Polish Society for Training & Development) powstało z przekształcenia dotychczasowego stowarzyszenia ASTD Global Network Poland, która jest organizacją zrzeszającą profesjonalistów zajmujących się obszarem szkoleń. Skupiamy około 300 szkoleniowców, trenerów, konsultantów i dydaktyków działających zawodowo na terenie Polski w obszarach związanych z Zarządzaniem i Rozwojem Zasobów Ludzkich. PSTD jest partnerem rynkowym i społecznym dla organizacji rządowych, samorządowych, innych stowarzyszeń zawodowych i branżowych, a także mediów i ośrodków akademickich.
Tipo de organizador: 
Outro evento
Dados de contacto: 
Agata Bogusiak Prezes Stowarzyszenia PSTD, tel.: 692 779 561, agata@pstd.org.pl
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn