chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE

Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

 
 

Calendário

Odhaľme spolu falošné správy - seniori a seniorky proti nepravdám a manipuláciám

Publicado por Peter Maľa 2 meses 1 semana

Quinta-feira 26 de setembro de 2019
Bratislava
,

Transparency International Slovensko v spolupráci s Univerzitou tretieho veku Univerzity Komenského pozýva seniorov a seniorky na vzdelávací seminár a diskusiu Odhaľme spolu falošné správy.

Podujatie sa uskutoční vo štvrtok, 26. septembra 2019 so začiatkom o 10:00 hod. na Ulici Odbojárov 10/A v aule číslo 19.

Seminár s dvoma prednášajúcimi vo formáte dvojhodinovej interaktívnej prednášky je určený pre záujemcov a záujemkyne v seniorskom veku.

Lektori z Transparency International Slovensko otvoria diskusiu na tému propagandy, kritického myslenia a šírenia neprávd. Záujemcov a záujemkyne zo staršej generácie prevedie spleťou konšpiračných aktérov a tzv. alternatívnych médií. Predstaví im možnosti a spôsoby práce so serióznymi zdrojmi a prameňmi pri odhaľovaní pravdy, konšpiračných teórií a hoaxov.

Otganizátori sa tešia na neformálnu diskusiu a radi si vypočujú myšlienky a nápady seniorov i senioriek.

Z priebehu podujatia sa budú vyhotovovať fotografie. Účasťou na seminári vyjadrujú účastníci súhlas so spracúvaním osobných údajov. Tento môžu podľa nariadení GDPR kedykoľvek odvolať e-mailom na adresu: podporte(at)transparency.sk

Vstup na podujatie je bezlpatný. 
#DlhujemeImTo

/mt/file/dlhujemimtojpg-1dlhujemimto.jpg

Língua principal:
Preço da inscrição: 
Não
Evento na Internet: 
Não
Organizado por: 
Transparency International Slovensko
Tipo de organizador: 
Outro evento
Dados de contacto: 
podporte(at)transparency.sk
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn