chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Plataforma eletrónica para a educação de adultos na Europa

Sala de imprensa

Pasākumu/norišu reģistrēšana Eiropas Profesionālo prasmju nedēļai 2018 ir atklāta

01/08/2018
por Aldis Lazda
Idioma: LV
Document available also in: EN SK RO

Trešā starptautiskā Eiropas Profesionālo prasmju nedēļa notiks Austrijas galvaspilsētā Vīnē no 2018. gada 5. līdz 9. novembrim. To 2017. gada Profesionālo prasmju nedēļas noslēgumā 2017. gada 24. novembrī paziņoja komisāre Marianna Tissena. Papildus pasākumiem, ko organizē Eiropas Komisija un Austrijas prezidentūra šajā nedēļā notiks arī nacionālā, reģionālā un vietējā līmeņa pasākumi, kas saistīti ar lielā pasākuma tematiku. Mēs ar prieku informējam, ka  šobrīd ir atklāta pasākumu/aktivitāšu reģistrācija Eiropas Profesionālo prasmju nedēļai 2018.

Ja jūs plānojat organizēt ar profesionālo izglītību un apmācību saistītus pasākumus/norises no 2018. gada septembra līdz decembrim, nevilcinieties un reģistrējiet savu pasākumu/norisi un nodrošiniet tai starptautisku atpazīstamību. Lūdzu informējiet par Profesionālo prasmju nedēļu arī jūsu partnerus un uzaiciniet viņus reģistrēt savus pasākumus/norises. Detalizētāka informācija ir pieejama šajās vadlīnijās.

Kad mēs būsim pārliecinājušies, ka iesniegtā informācija atbilst pasākumu/norišu organizēšanas vadlīnijām un mēs to varam pieņemt, jūs saņemsiet apstiprinājuma e-pastu un jūsu pasākums/norise tiks ierakstīti Profesionālo prasmju nedēļas tīmekļa vietnes kartē. Tāpat jūs saņemsiet komunikācijas materiālu komplektu, ko varēsiet izmantot, lai popularizētu savu pasākumu/norisi.

Lūdzam veidlapu aizpildīt angliski.

Jūs drīkstat pievienot arī pasākuma/norises nosaukumu un īsu aprakstu jūsu valsts valodā. 

Piezīme: Pasākumu/norišu organizatori ir pilnībā atbildīgi par kartē norādīto norišu īstenošanu un/vai par vizuālā stila ievērošanu. Komisija neuzņemas nekādu kontroli vai atbildību par norādītajām ārējām saitēm. Eiropas Komisija patur tiesības bez iepriekšēja brīdinājuma dzēst jebkuru ievietoto informāciju, kas var tikt uzskatīta par pretlikumīgu, neētisku vai nepiemērotu. un neuzņemas nekādu atbildību par zaudējumiem vai kaitējumu, kas rodas šādas rīcības rezultātā.

Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn
Refresh comments Enable auto refresh

Apresentando 1 - 2 de 2
  • Retrato de Anastasija Jekarāševa
    Piekrītu ar to, ka šāda veida informācijai ir jābū plaši pieejamai, lai rosinātu interesi tādiem pasākumiem.
  • Retrato de Ilze Briža
    Informācijai par šādiem pasākumiem būtu jābūt plašāk izplatītai.