chevron-down chevron-left chevron-right chevron-up home circle comment double-caret-left double-caret-right like like2 twitter epale-arrow-up text-bubble cloud stop caret-down caret-up caret-left caret-right file-text

EPALE - Elektroniczna platforma na rzecz uczenia się dorosłych w Europie

Materiał

EPALE vebinārs “Efektīvs ieraksts sociālajos tīklos”

Język: LV

Zamieszczone przez Ilze Seipule

Turpinot izglītojošu lekciju ciklu par virtuālo komunikāciju, EPALE 12.10.2018. organizēja vebināru - tiešraides video semināru “Efektīvs ieraksts sociālajos tīklos”. Vebināru vadīja Rīgas Stradiņa universitātes programmas “Politika un politiskā komunikācija” vadītājs un Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieks Mārtiņš Daugulis.

Vebinārā tiek analizēti populārākie sociālie tīkli saistībā ar pieaugušo izglītību, aplūkotas lielākās sociālo tīklu lietotāju grupas un to sasniedzamība, kā arī izvēlētā komunikācijas stila atbilstība ziņas saturam un plānotajai mērķauditorijai.

Vebināra otrā daļa ir veltīta blogu un ziņu ierakstu veidošanai, analizējot tipiskākās kļūdas, ko mēdz pieļaut, veidojot sociālo tīklu ierakstus un publicējot attēlus.

Autor(autorzy) materiału: 
Mārtiņš Daugulis, Rīgas Stradiņa universitātes programmas “Politika un politiskā komunikācija” vadītājs un Latvijas Ārpolitikas institūta pētnieks
Data publikacji:
poniedziałek, 15 Październik, 2018
Język dokumentu
Typ zasobów: 
Otwarte zasoby edukacyjne
Kraj:
Share on Facebook Share on Twitter Epale SoundCloud Share on LinkedIn Share on email
Refresh comments Enable auto refresh

Wyświetla 1 - 1 z 1
 • Obrazek użytkownika Ilze Latkovska
  Izglītojošos nolūkos, obligātā kārtā rakstu pirmo savas dzīves komentāru sociālajos tīklos. Obligātuma dēļ izvēlējos komentēt materiālu, kas varētu dot ieskatu šajās aktivitātēs. Noskatījos visu Mārtiņa Dauguļa vebināru “Efektīvs ieraksts sociālajos tīklos”, kas paredzēts tādai auditorijai kā es un saprotu, ka tas uzrunā nepārliecinoši.
  Pirmkārt, ļoti sarežģīti nopietni uztvert lektoru, kurš izmanto "dīvāna eksperta"leksiku un smejas pats par saviem nesmieklīgajiem jokiem. 
  Otkārt, izglītības jomas piedāvātie produkti manā nozarē (lekcijas, koncerti, izstādes) visbiežāk disonē ar sociālo tīklu dinamismu. Kā lektors pats minēja, sociālajos tīklos auditorija tiek uzrunāta strauji un vēstījuma aktualitāte nav ilgāka kā diena. Līdzīgi kā piemērā ar Kosmodisku, piedāvājums tiks dinamiskots, lai tam pievērstu uzmanību, līdz ar to potenciālais klients tiks mānīts. Sastopoties ar realitāti un neapmierinot gaidas, es savu potenciālo klientu varu zaudēt. 
  Treškārt, man šķiet neproporcionāls laika un intelektuālo resursu patēriņš attiecībā pret iespējamajiem ieguvumiem.
  Tomēr par spīti savai kritiskajai attieksmei, esmu pārliecināta, ka ir ļoti daudzas nozares un cilvēki, kuri savā nozarē lieliski var izmantot lektora ieteikumus popularizējot sevi un savus izveidotos projektus vai produktus. Tāpat augstu novērtēju pozitīvo un agresiju mazinošo "politiku" sociālo tīklu izmantošanā.